Domácí zápasy dorostenců

V neděli 20. 9. dorostenci Letky odehráli svoje první zápasy sezóny a to hned na domácí palubovce v Bolaticích. Dorostenecký kádr posilnili hráči starších žáků a šlo se na to. První zápas náš čekal papírově těžší soupeř S.K. P.E.M.A OPAVA a druhý pro nás méně známý FBC KARVINÁ.

Do prvního zápasu jsme vstoupili velmi dobře. Všichni hráli na plno a proto jsme šli i do vedení. V deváté minutě zápasu skóroval Martin Döhner a o dvě minuty později se tentýž hráč prosadil znovu z trestného střílení. Ke konci první třetiny jsme ještě inkasovali gól na 2:1. Druhá třetina byla přetahovaná o míček a každý tým si připsal po dvou brankách. Stále jsme drželi vedení 4:3. Třetí třetina začala lépe pro P.E.M.U., když hned v prvních třiceti sekundách dokázali vstřelit dva góly. Na tento špatný start jsme dokázali zareagovat premiérovým gólem Tobiáše Plačka, ale ihned na to přišla korekce Opavy a opět jsme prohrávali. 5:6. Byli jsme rozhozeni, zbytečně faulovali, ztráceli míčky a to vyústilo i v další gól P.E.M.Y. 5:7. Poslední minuty zápasu byly dost dramatické. Dvě minuty před koncem jsme zkusili hru bez brankáře a dokázali jsme dát gól ze hry 6 proti 4. Ještě sedm sekund před koncem byl stav 6:7, ale ze standardní situace se skvěle prosadil Martin Döhner, výsledný stav tedy 7:7.

Další zápas nás čekal relativně lehčí soupeř a to FBC KARVINÁ a taky, že jsme ho hodně podcenili. Hned v úvodních šesti minutách jsme inkasovali tři góly a odehráli jsme velmi otřesnou třetinu ve které jsme měli pouze několik střel na bránu. Ve druhé části se ani jeden tým ne a ne prosadit. Nakonec ke konci třetiny se povedlo vstřelit gól Petru Pospiechovi a upravil skóre na 1:3. Třetí třetina pro nás začala skvěle - vsítili jsme 4 branky za sebou a od té doby již kontrolovali zápas. Na konci přišly ještě další branky a vše se zastavilo až na skóre 8:4.

Dohromady si zapisujeme čtyři body do tabulky a za dva týdny vyrážíme do Paskova. Děkujeme soupeřům za zápasy.