Dorost prodloužil sérii bez prohry na 6 zápasů

Dne 2. 2. 2020 jsme se vydali do Horní Suché, kde nás čekal domácí tým a lídr soutěže Frenštát pod Radhoštěm. Po vánočních prázdninách jsme chtěli brát nejvíc bodů co jen půjde.

První zápas s Horní Suchou začal jako obvykle. Pomalý rozjezd a první třetina přinesla vyrovnaný stav 1:1, kdy se ve 3. minutě trefil Martin Döhner a domací dokázali vyrovnat 2 minuty před koncem třetiny. Ve druhé třetině se trefil Martin Kubín a naše hra byla klidná a přesná, nicméně i přes střeleckou převahu se nám podařilo připsat jen jeden gól. Ve třetí třetině jsme strhli zápas na svou stranu a dali jsme další 3 góly, z nichž se 2x trefil Tobiáš Prasek a poté opět Martin Döhner.

Druhý zápas nás čekal Frenštát, který v sezóně prohrál jen jednou a byl tak lídrem soutěže. Chtěli jsme ze zápasu vytěžit co nejvíce a nasadili jsme tempo na 120 %. Hned ze startu zápasu se trefil Lukáš Ricka po 2 minutách první třetiny. Soupeř na sebe ale nenechal dlouho čekat a na začátku 6. minuty srovnal. Poté se v oslabení dokázal Mikuláš Kurka dostat do brejku a poslat nás do vedení. Frenštát ale hned po 13 sekundách proměnil z přesilovky a za chvíli v 11. minutě přidal další gól a prohrávali jsme tak 3:2. Druhá třetina byla hlavně v naší režii, kdy soupeř po vyloučení obdržel 2 branky v oslabení, kdy se trefil Tobiáš Werner a Martin Döhner a tak jsme byli ve vedení 4:3. Třetí třetinu jsme byli hlavně na míčku a snažili jsme se navýšit skóre zápasu. Bohužel se nám nedařilo a tak jsme minutu před koncem drželi balon na naší straně hřiště. K míčku se smolně dostal soupeř a po závaru před naší bránou dokázal protlačit míček za gólmana a srovnal na 4:4. Zápas skončil remízou.

Z Horní Suché vezeme 4 body, což nás posunulo do horní části tabulky. Příští zápasy odehrajeme 22. 2. v Opavě proti domácímu družstvu a také Krnovu, kde se budeme snažit o plný počet bodů.