HODNOCENÍ SEZÓNY: juniorky

Přinášíme hodnocení sezóny juniorek pro sezónu 2021/2022.

trenéři: Matěj Veverka

Jak byste z vašeho pohledu zhodnotili uplynulou sezónu?
Sezóna zakončená na posledním místě, avšak v posledních zápasech vyrovnané zápasy nebo zápasy na naší straně, čemuž tak na začátku sezóny nebylo. Holky se letošní sezónu dali do kupy, tím víc jsem překvapený, že i v ženském kolektivu se dá udělat taková parta, která bude držet při sobě a bude se během celé sezóny zvedat začne vyhrávat a být těžkým soupeřem.

S jakým cílem jste do sezóny vstupovali? Povedlo se jej splnit?
Já do sezóny nešel s ničím, jelikož jsem s nimi nebyl od začátku, ale když to vezmu od mého příchodu, po Bažovi, chtěl jsem hlavně, ať to holky baví, ať florbal hrají rády, udrží si fajn kolektiv a k tomu sem tam přidají nějaký pěkný výsledek na hřišti. Sice jsem na holky někdy byl až moc přísný a hnusný, ale ony ví, že jsem to nikdy nemyslel špatně a už vůbec ne nijak osobně a asi i pochopily, že bez toho by to prostě nešlo…

Nejlepší a nejhorší moment sezóny?
Nejlepší moment výhra nad Opavou v dohrávce, kde holky nechaly na hřišti vše a urvaly výhru. Nejhorší, těch je víc. Některé zápasy prostě vůbec nešly (dohrávka v Hranicích, kde jsme neměli absolutně šanci). Mezi horší momenty řadím i občasné osobní rozpory v šatně, ale v partě puberťaček asi ani nelze nic jiného čekat.

Co vám osobně uplynulá sezóna dala?
Spoustu možností se vzdělat jako trenér nejen s holkama, ale i na různých školeních, zatrénovat si na více kategoriích a hlavně pokusit se holky posunout někam, kde budou moct hrát florbal, ale hlavně vyhrávat.

S čím půjdete do nové sezóny?
Úplně jiný styl hry, zkusit něco, co bude dělat soupeřkám problémy a my z toho budeme moct vytěžit co nejvíce. Další bod je určitě docházka. Ovšem ne ta moje, ale od holek, protože to je jeden z největších problémů v našem týmu... a samozřejmě, BEDNA !!!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace