Jdeme na Vary

V sobotu máme budíček velmi brzy, ale místo do práce míříme do Karlových Varů, kde ve 14:00 vyzveme vítěze základní části minulého ročníku 1. ligy místní FB Hurrican Karlovy Vary.

Přestože jsou domácí v tabulce po úvodních zápasech za Letkou, jsou velkými favority utkání. V prvním utkání prohráli s Ústím nad Labem 2:4, následně v 10 lidech vyhráli na Slovanu Havířov 6:5 po nájezdech. V kádru Varů můžeme napočítat velký počet hráčů, kteří ještě nedávno působili v Superlize (Klápa, Nushart, Zavadil, Vašíček, Chmelíček, Kalaš). Oproti minulé sezóně jsou oslabeni o nejproduktivnějšího hráče 1. ligy posledních 2 let Strachotu, který vyslyšel superligové vábení a vrátil se do úrovně soutěže, kam beze sporu patří. Jako náhrada přišel velmi produktivní střelec Emlar z Jaroměře.

Letka vstoupila do 1. ligy úspěšně. Porazili jsme Chomutov 10:8. Ukázali jsme spoustu ofenzivního talentu, zvládli jsme stav, kdy se soupeř přiblížil na dostřel. Utkání se nám i přes některé pasáže vydařilo a můžeme říci, že jsme v něm nakonec zaslouženě zvítězili. Nyní nás čeká ještě větší výzva, kterou představují Vary ve svém domácím prostředí. Do zápasu opět vložíme celé naše srdce a um. Rozhodně se necítíme předem poražení. Výhra by byla menší senzací a my po ní tvrdě půjdeme.

Držte nám palce a sledujte nás.

Letka v srdci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace