Juniorky sbíraly první turnajové zkušenosti

Minulou sobotu nastoupil poprvé k mistrovskému zápasu tým Letky v ženské kategorii - konkrétně to byly nově založené juniorky. Ty odehrály svůj první dvojzápas v Hranicích na Moravě.

Prvním soupeřem byla našim děvčatům opavská PEMA. Do utkání holky vstoupily s velkým očekáváním a nemalou nervozitou, což se záhy projevilo na výsledku. Soupeřky byly herně lepší, nicméně naše holky jim výrazně pomohly špatným bráněním a elementárními chybami, a tak konto naší brankářky rychle narůstalo díky laciným inkasovaným brankám. Přesto se díky střílející Nikol Wawrzinkové a nahrávající Ádi Pavelkové podařilo vsítit historicky první gól a tak lehce vylepši pocit z prvního zápasu, který skončil krutou porážkou v poměru 1:13.

Druhý zápas proti havířovskému Torpédu už byl výrazně lepší. Bohužel mizerná produktivita a neschopnost našich hráček dopravit balónek do svatyně soupeřek i v těch nejvyloženějších šancích vedl ke druhé prohře, tentokrát 1:6. Čestný úspěch - po hříchu jediný - zaznamenala Anet Gargošová, asistovala Amálie Mikettová. První dvouminutový trest - za hrubost - zaznamenala Tereza Erlachová. I děvčata umí tvrdit muziku... Holky za sebou mají první křest ohněm, do příště vydatně potrénují a my se těšíme na první bodový úspěch.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace