O putovní pohár města Paskova

Dne 4. 9. mělo naše družstvo elévů naplánovaný nesoutěžní turnaj v Paskově, který se hrál systémem 3+1, což byla změna od posledního turnaje v Ostravě, kde jsme nestupovali v počtu 5+1.

Náš úvodní zápas byl proti nemilovaným Vítkovicím. První poločas naše družstvo hrálo bojovně a v plném nasazení a bylo Vítkovicím rovnocenným soupeřem. Do druhé půle však naše družstvo vstoupilo úplně vyměněné a nesoustředěné, tak vypadala i naše hra a celkový výsledek znamenal jednoznačnou výhru soupeře.

Druhý zápas byl proti silnému Torpedu Havířov. Opět jsme vstoupili do zápasu se správným nasazením a touhou odčinit první zápas a hned to bylo znát na skóre po prvním poločasu, které bylo vyrovnané. V druhé půlce zápasu jsme pokračovali tak, jak začali celý turnaj, a bylo vidět, že Torpedo má co dělat, aby s námi drželo tempo. Ke konci zápasu se však soupeři podařilo vsítit o jeden gól více, než nám, a tak bereme druhou, tentokrát těsnou, prohru, ovšem se vztyčenou hlavou.

Po ukončení základní části turnaje byl vyhlášen „Memoriál Jakuba Máchy“ o nejrychlejšího běžce, kde každý tým zastupoval jeden člen. Za Letku to byl Franta Valík, který se umístil na celkovém 2. místě.

Po memoriálu začínala nadstavbová část, play-off, kde nás čekal domácí tým Paskov Saurians. První půlka byla z naší stránky excelentní, kdy do druhé půlky jsme si odnesly náskok 3 gólů, který jsme však neudrželi a museli rozhodovat, po zasloužené remíze, nájezdy. V nájezdech nás podržel náš gólman Filip „Hastroš“ Hartoš a hlavně díky němu jsme bojovali o medailové umístění.

V semifinále narážíme o5 na Vítkovice. Tento celý zápas však již probíhá z naší strany v plném nasazení a odhodlání odčinit jednoznačnou první porážku, výsledek je sice v náš neprospěch, ale celkový dojem z předvedené hry a pracovitosti byl na velmi dobré úrovni.

A je tady poslední zápas dnešního dlouhého dne, boj o 3. Místo. Zase narážíme na Torpedo Havířov. Bohužel i přes naši bojovnost v zápase taháme od začátku za kratší konec a nedaří se nám vsítit nějaký jednoduchý gól, který by nás přiblížil k soupeři na dostřel. Zápas prohráváme a bereme bramborovou medaili.

Turnaj nám ukázal, že se dá hrát i s velmi silnými soupeři, víme, na čem musíme ještě zapracovat, abychom jim mohli porážky oplatit.

Za tým elevů Fido a Valda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace