Představujeme: KLUBOVÝ MASKOT

Tvorba maskota probíhala od ledna letošního roku, kdy komisí prošla celá řada zajímavých návrhů.

Vážení, dovolte nám oznámit radostnou zprávu. V našem klubu jsme přivítali velkou posilu – klubového maskota! Pravda, netradiční posila, ale o to důležitější, neboť nás dneškem počínaje bude doprovázet všude, kde se klub objeví. Turnaje a zápasy dětí, mládeže a také dospělých, vybrané tréninky a klubové akce. Tam všude se setkáte s naším maskotem. Uvidíte jej také na našich sociálních sítích (Facebook, Instagram a YouTube), upomínkových předmětech, instruktážních videích a kdo ví, co si náš maskot ještě sám pro nás připraví.

Jak vlastně maskot vznikl? Otcem myšlenky je Jirka Friedecký, který jmenoval maskotí komisi ve složení Zuzka Poskočilová, Kamča Harazimová a Adam Wollný. Tvorba maskota probíhala od ledna letošního roku, kdy komisí prošla celá řada zajímavých návrhů. Ten závěrečný byl odsouhlasen po měsíci pečlivého výběru a ladění detailů. Pak bylo jen otázkou, do jakých situací, z grafického pohledu, budeme maskota stylizovat a že jich pro vás máme připravenou celou řadu. Rozhodně se máte na co těšit.

Autorkou grafického ztvárnění maskota je Bára Žižková. Bára se věnuje převážně ilustraci cestopisů a průvodců a fotografii. Bára je také organizátorkou řady workshopů. Má za sebou již 6 výstav a 7 vydaných ilustrovaných knih. Sledovat její práci můžete také na Facebooku anebo Instagramu. Báře moc děkujeme za její skvělý přístup a celou řadu skvělých nápadů a návrhů.

S maskotem se budete moci setkávat na různých akcích a také v různých podobách. Tvůrcem živého maskota je Lenka Pavelková, která jej oživila ušitím kostýmu, nad kterým strávila více než 100 hodin. Velký respekt a obrovské díky! Díky kusu sama sebe a práci, kterou Lenka do oživení maskota vložila, si tak budeme moci s maskotem plácnout po vstřelené brance na turnaji přípravky, soutěžit s ním na zápase áčka anebo si užívat skvělý čas na letním táboře.

Věříme, že nám přinese maskot štěstí, proto jsme se také rozhodli převést jej do podoby plyšáka, který bude doprovázet týmy na turnajích. Na této tvorbě jsme spolupracovali s českou firmou HELI, která nám v našich požadavcích vyšla maximálně vstříc – děkujeme. Jak jste si jistě všimli, maskot ještě nemá jméno. Rádi bychom vás v tomto poprosili o pomoc a radu. Napadá vás, jak by se maskot mohl jmenovat? Napište nám na info@fbcletka.cz. Vybrané jméno odměníme plyšákem maskota.

Již nyní připravujeme speciální edici triček s maskotem, která si budete moci objednat v rámci klubového objednávkového formuláře.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace