Preview: Bulldogs - Letka

Preview: Bulldogs Brno - FBC Letka Toman Finance Group

Program 22. kola 1. ligy mužů nám nabídne souboj brněnských Bulldogs a štěpánkovické Letky.

Při minulé cestě Letky do Brna před dvěma týdny odjížděla Letka s desetigólovým výpraskem od tamních Gulliverů. Naopak minulé kolo nabídlo dramatický souboj, kde o vítězství Českých Budějovic musely rozhodnout až nájezdy. Letka se ocitá na desátém místě tabulky a musí nutně sbírat body k cestě do play-off, s čímž by mohla pomoct nová posila v týmu, estonský útočník Simon Georg Mahla, který se minulý týden připojil k týmu. Naopak Bulldogs se nachází na 3. místě tabulky, když minulé kolo porazili vysoko 12:4 poslední TJ Slovan Havířov. Avšak i Bulldogs umí doma ztratit body, a to když prohráli proti dalšímu týmu z Havířova, rozjetému Torpedu, kterému podlehli v prodloužení a poprvé tak ztratili body doma. Minulý vzájemný zápas dopadl na Letkařské půdě lépe pro hosty, kteří si za výhru 6:3 odvezli všechny 3 body. Bude tento zápas pro Letku odvetou a důležitým krokem do play-off, nebo uvidíme jasné utkání v podání Bulldogs? To se dozvíme již v neděli 16.1.2022 od 17. hodiny.

utkání: 22. kolo 1. ligy mužů termín: 16. ledna 2021 17:00 hod.

místo: Sportovní hala MSH Vodova Brno - stará hala

vzájemná utkání v 1. lize:

sezóna 2021/2022: FBC Letka Toman Finance Group - Bulldogs Brno 3:6 Branky: 5. Jiří Šincl, 16. Jan Vojáček, 27. Jan Vojáček - 12. Michal Pešák, 21. Lukáš Mráz, 32. Adam Konečný, 39. Miroslav Kladivo, 39. Filip Sedmera, 48. Jan Vojtíšek; Rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; Vyloučení: 2:1; Využití: 0:0; diváků: 45; Zásahy brankářů: Roman Fučík 24 - Matěj Faltus 16; Po třetinách: 2:1, 1:4, 0:1;

Vyjádření trenérů:

Sekretář a trenér domácích Bulldogs Brno David Kyzlink: "Do utkání s Letkou jdeme s cílem vyhrát za tři body, ale víme, že utkání to nebude lehké, soupeř dobře brání a spoléhá na nebezpečné protiútoky. Proto také jdeme do utkání s pokorou a vědomím kvalit soupeře, ale také s tím, že pokud se budeme držet naší hry tak utkání zvládneme. Chceme pracovat na našem herním projevu k blížícímu se play off."

Trenér hostů FBC Letka Toman Finance Group p. Petr Gajda: “Čeká nás velmi těžké utkání. Jen opravdu kvalitní výkon nám dává šanci na body. Zápas bude třeba odmakat stejně jako domácí utkání s Budějovicemi a přidat kvalitu na hokejce. Realita dnešní doby nás připravila o další dva hráče. Přes všechny nesnáze jsme celý týden poctivě trénovali. Do sestavy se zapojí Simon a přinese nám novou energii. Bojujeme. "

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace