Preview Gullivers Brno - FBC Letka

PREVIEW: Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Letka Toman Finance Group

Rok 2022 zahájí mužské áčko na půdě brněnských Gulliverů. Půjde o vyrovnané utkání, o tomto vypovídají statistiky, vzájemné utkání v 1. lize a také vyjádření trenérů. Mužské áčko nyní neprochází zrovna ideálním obdobím, na fungování týmu se podepisují četné absence způsobené zraněními krátkého i dlouhodobého charakteru. Oba dva týmy mají relativně velký bodový náskok před play-down zónou a mohou tak to utkání nastoupit s čistou hlavou. Největší hrozbou pro mužské áčko bude určitě úderné brněnské trio Černoch-Bouška-Matula, které obstaralo 64 z celkových 105 branek.

utkání: 20. kolo 1. ligy mužů

termín: 2. ledna 2021 17:00 hod.

místo: VUT CESA Brno 1

vzájemná utkání v 1. lize:

sezóna 2021/2022: FBC Letka Toman Finance Group - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:4p

Vyjádření trenéra domácích p. Vítězslava Cardy: "Očekáváme, že by se mělo jednat o vyrovnané utkání. První utkání na Letce se rozhodovalo až v prodloužení, oba týmy se nacházejí v tabulce poblíž sebe a s Letkou to i dříve byl vždy tuhý boj. Nyní nám do karet hraje výhoda domácího prostředí, takže doufáme, že by to mohl být moment, který nám pomůže dosáhnout na vítězství. Na druhou stranu se hraje v brzkém povánočním termínu 2.1., takže se vším může zamíchat delší pauza, svátky, silvestr, dovolené atd. Dopadnout to tedy může i úplně jinak, než by mohl kdokoli předpokládat, papírové předpoklady mohou vzít za své."

Vyjádření trenéra hostů p. Petra Gajdy: „Naše realita je 13 hráčů do pole, kteří jsou schopni nastoupit z kádru A - týmu. Tréninkový týden částečně proběhl jen díky podpoře hráčů juniorského, dorosteneckého a B - týmu. A já jsem rád, že se hráči na tréninku předvedli v dobrém světle. S Gullivers hrajeme rádi, zápasy bývají při plných sestavách většinou vyrovnané a dramatické. V neděli je pro mě favoritem soupeř a já jsem zvědavý, jak si v utkání povedeme. Klíčem bude nedat moc prostoru rozdílovým hráčům soupeře a nedopustit se zbytečných ztrát."

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace