Proběhl los celostátních soutěží

V Brně proběhl 17. června los celostátních soutěží a, jak je už dobrým zvykem, v osudí byl i náš mužský elitní tým. Ten po letošním postupu do Národní ligy s napětím očekával, koho jim los v premiéře přisoudí.

První utkání nového ročníku by měli muži odehrát 9. září na půdě Horní Suché. Domácí premiéru si muži užijí o týden později, kdy budou na domácí palubovce, kterou bude ostravská hala Sareza, přivítají soupeře z Opavy. Zajímavostí je, že na muže čekají v říjnu hned 4 utkání v řadě na palubovce soupeře – postupně tak vyjedou k zápasům s Gullivers Brno, Snipers Třebíč, Aligators Klobouky a rožnovským Sršňům. Stejní soupeři pak budou na naše hochy čekat v lednu, kdy pro změnu budou na programu 4 domácí utkání v řadě. Konec základní části je na programu poslední únorový víkend, nadstavbová část pak začne hned následující víkend, tedy první březnový. Stejně jako loni, kdy se mužům povedlo vyřadit superligové Otrokovice a postoupit do osmifinálové skupiny, budou i letos na muže čekat zápasy v Poháru České pojišťovny. Muži, díky úspěšnému tažení ve florbalových soutěží, byli nalosováni do třetího kola, kde je bude čekat soupeř z nižší soutěže. Letos bude mít Pohár ČP lehce upravený formát, kdy odpadá osmifinálové skupina a na týmy tak opět čeká nástraha v podobě vyřazovací části, kdy prohra znamená konec.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace