První liga s02e01 Letka vs Torpedo

V neděli to opět vypukne. V rámci seriálu 1. liga přichází do hal České republiky 2. série a Letka je opět u toho. V prvním díle hostíme na domácí palubovce tým Torpeda Havířov. Hlavní role byly již obsazeny a největšími favority jsou týmy Kladna a Karlových Varů, které opět mocně nakupovaly v superligových vodách.

V týmu Letky se představí 24 superhrdinů, kteří budou mít zájem vstoupit do naplánovaného děje a zahrát si svou vlastní show. Na bojovou misi se vydají nové krásné mladé tváře Jan Vojáček, Martin Děček a Tomáš Petr. První zápas ve své druhé letkařské sezóně čeká jednoho z budoucích lídrů Václava Jurdzina. Spoustu zábavy připraví Radim Kahánek, Dominik Hubl, Jiří Šincl, Vojta Blana a Jan Hranický. Svou tvrdost předvedou záporákům Jiří Šrámek a Petr West. O průniky na cizí území se budou starat David Radošovský, Tomáš Hanzlík a Martin Bořucký. Technickou krásou a ladností bude inspirovat Martin Krupa. Svou bilanci na pozici GOAT Letky bude chtít rozšířit Ironman Dalibor Ondruch. O kvalitní rozehrávku a útočnou nebezpečnost z obrany se postarají Martin Kopp, Jakub Smrčka a Ondra Čech. Do nových vesmírů v rámci přípravy vstoupili zejména Martin Lipovčan a Pavel Holuscha. Vesmírné plavidlo bude mít pod dohledem kapitán Lukáš Toman. Do černé díry uvrhnou všechny střelce soupeře Roman Fučík a legenda velmistr Yoda pan Martin Hrabáček.

Letka má za sebou kvalitní letní přípravu pod vedením drsného a pravdomluvného Michala Kulštejna. Jediným nečekaným nepřítelem se pro naše galaktické impérium ukázala být letní dovolená, která přesto, že již pomalu otevíráme brány vesmíru, stále nebere konce. Proběhlo také závěrečné soustředění o jehož termínu se dozvěděla temná strana v podobě severského vikinga Norovira. Snažili jsme se bránit, použili jsme duchovní síly vyvolávačů ohně, brigády ochrany byly útočníkům na stopě, přesto útok na čas vyřadil naše ochranné štíty. Nezbývá nám nic jiného, než zmobilizovat síly a pustit se do boje. Půjdeme do něj pozitivně, motivovaně, sebevědomě. Můžeme slíbit, že slušně a s plným respektem k velice silným soupeřům.

Zveme vás, tuhle sérii si nemůžete nechat ujít.

Neděle 5. 9. 2021 15:00 SH Sareza Ostrava

Letka v srdci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace