První liga s02e02 Slovan vs Letka

V nedělním pokračování našeho seriálu náš čeká díl druhý, zápas na hřišti Slovanu Havířov. Slovan ve svém prvním zápase podlehl ZFK Petrovice 3:7. Letka v krásném zápase přetlačila Torpedo Havířov 8:7.

S naším soupeřem jsme se potkali před 4 dny, v úterý v rámci 3. kola Poháru Českého florbalu. Po kvalitním výkonu v obraně jsme vyhráli 6:3 a s přehledem jsme postoupili do dalšího kola.

Zítra náš čeká úplně jiný zápas a sestava Slovanu bude od úterního souboje také odlišná. V kádru soupeře hrají zkušení hráči Řezáč, Erbs, Vavrečka, Zbořil, Ivan, Kozelský, Prorok. Doplňují je nadějní junioři hrající letošní rok nejvyšší soutěž KB ligu juniorů.

Rádi bychom navázali na první dva povedené zápasy. Klíčem bude opět obranná činnost, nenechat se vyloučit. Chceme být nebezpeční a produktivní. Zápasová sestava dozná pár změn. Zítra se vše dozvíte. Podpora našich fanoušků je pro nás důležitá. V prvním zápase jste nám svým povzbuzování dali spoustu sil. Atmosféra byla naprosto ohlušující a úžasná. Budeme vás potřebovat také zítra.

Neděle 12. 9. 2021 18:00 MSH Havířov

Letka v srdci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace