První liga s02e03 Letka vs Petrovice

Dva díly jsou za námi. V třetím díle 1. ligy mužů přivítáme hosty z Petrovic. Po dvou neúplných kolech se Petrovice nacházejí na 9. místě tabulky se 3 body, Letce patří 3. místo s 5 body.

Náš sobotní soupeř je považován za jednoho z adeptů na boje o záchranu. Ovšem hned ve svém 1. zápase ukázal, že předpoklady jsou jedna věc a skutečnost druhá, když vyloupil Slovan Havířov na jeho půdě 7:3. Hned 4 góly se zaskvěl petrovický snajper Oborák, který vlastní titul mistra ČR se superligovými Vítkovicemi. Bohužel si tento kvalitní útočník o minulém víkendu přivodil těžké zranění kolene a sezona již pro něj hned v úvodu skončila. Dalšími oporami v kádru soupeře jsou Firda a Kašpar, taktéž bývalí superligoví hráči. Druhý zápas už tak povedený nebyl a po nevydařené poslední třetině Petrovice podlehly Českým Budějovicím 2:9.

My prozatím pokračujeme ve vítězné cestě, která spolu s pohárem čítá 3 zápasy. Po výhře nad Torpedem jsme úspěšně zvládli také zápas poháru na Slovanu. V ligovém pokračování o minulém víkendu jsme byli svědky tvrdého souboje, který jsme se štěstím rozhodli v prodloužení. Zítra, tedy v sobotu, nás čeká opět velmi urputný soupeř. Do zápasu vzhledem k okolnostem vstupujeme v roli lehkého favorita. Je naším úkolem potvrdit tento předpoklad, vyhrát a zapsat si do tabulky 3 důležité body.

Těšíme se na další úžasnou podporu skvělých fanoušků.

Sobota 18. 9. 2021 17:00 SH Sareza

Letka v srdci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace