První liga s02e04 Letka vs Vary

Zítra se chystá velká geografická premiéra. Ve čtvrtém díle 1. ligy mužů přijede na naše domácí území na halu v Malých Hošticích v(n)esmírný favorit 1. ligy Karlovy Vary. Po třech kolech jsou Vary v tabulce na 4. místě se 6 body, Letka drží úžasné 3. místo s 8 body a bude hájit svou prozatímní neporazitelnost.

Karlovy Vary lze přirovnat k fotbalovému Manchesteru City. Disponují velkou finanční silou a mohou si koupit, na koho ukážou prstem. Spolu s Kladnem je téměř jejich povinností postoupit z 1. ligy. První dvě lajny jsou složeny v podstatě jen ze superligových hráčů, někteří z nich také se svými tehdejšími týmy dokázali superligu vyhrát. Před sezonou se do jejich kádru vrátil produktivní démon Strachota a také další střelec Miloš Tyl. Rozjezd neměli zdařilý, prohra s Ústím, další 2 zápasy už ale byly brankové demolice. Karlovy Vary nejdříve zvítězily na Torpedu Havířov 15:9 a poté doma nad Slovanem Havířov 11:2. Strachota se drží s průměrem 5 a kousek bodu na zápas v čele kanadského bodování.

Letka začala druhou sérii 1. ligy snově a spolu s pohárem jsme navlékli 5 korálků vítězných zápasů za sebou. Víme, že disponujeme velkou útočnou silou, věříme si. Zároveň musíme být také zdraví a připraveni tento útočný potenciál ukázat. Náš kádr je velmi široký a kvalitní, proto se dokážeme při zdravotních absencích zastoupit. To funguje jenom díky úžasnému týmovému duchu, kdy každý hráč přeje tomu druhému úspěch a staví kolektiv nad sebe sama v rámci hesla "Buď tě Letka přijme a ty přijmeš Letku, nebo tě vyplivne." Z posledního středečního pohárového zápasu jsme si přivezli opět nějaká zranění a šrámy. Náš týmový doktor MUDr. Klid naordinoval do začátku nedělního klání odpočinek. V neděli se ukáže, jestli hráči současné základní sestavy s pracovním označením Brbloň, Technik a Válečník dokázali zdolat své zdravotní neduhy, nebo nastoupí další kvalita z lavičky. Přímo z posilovny přijde do realizačního týmu Lundgren a spolu s Brankářem utvoří velmi silné statistické duo. Z minulého zápasu jsme si z Karlových Varů přivezli prohru 6:12. Rok se s rokem sešel, Vary jsou silnějším týmem, my si myslíme o nás totéž.

Zítra očekáváme nejlepší fanoušky a kotelníky v 1. lize. Věříme ve vyprodanou halu, nedýchatelno, peklo. Na lavičce neuslyšíme jediné slovo a budeme jako vždy bojovat.

Neděle 26. 9. 15:00 SH Malé Hoštice

Letka v srdci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace