První liga s02e05 Znojmo vs Letka

Zápas, trénink, zápas. Jde to rychle po sobě. V 5. díle 26dílného seriálu zavítáme do vinařské oblasti a popasujeme se se soupeřem ze Znojma. Po čtyřech kolech je Znojmo v tabulce 4. s 9 body a dýchá na záda 3. Letce s 11 body.

Znojmo letos omladilo kádr a prezentuje se velmi pěknou kombinační hrou. V útoku je jeho hra typická prolínáním postů. Útočníci jsou kvalitně doplňováni obránci a poskytují tak větší množství při výběru z nabízených možností ve hře. Obranná fáze je organizovaná a aktivně nutí soupeře k chybám. Pak následuje velmi nebezpečný a bleskurychlý protiútok, kterým Znojmo nemilosrdně trestá. V posledním zápase vybřinklo Slovan Havířov a zvítězilo 9:1. Svůj kádr letos doplnili o 4 hráče, kteří nastupují v rámci střídavých startů z Tatranu Střešovice. Jeden z nich je např. juniorský mistr světa z minulého roku Kreysa. Uvidíme, koho Tatran pustí na dnešní zápas.

Letka nepřestává úzko-širokou florbalovou veřejnost udivovat. V nedělním kole jsme si poradili s top favoritem z Karlových Varů v poměru 7:4. Kluci podali skvělý výkon, za kterým nás hnali naprosto fantastičtí diváci. Jejich podpora nám doslova dávala křídla. Za 3 hodiny vyrážíme do Znojma a v hlavách si podporu diváků bereme s sebou. V Letce se snažíme o propojení soukromého a florbalového života. Z minulých sezon jsme si již zvykli na rotace v kádru kvůli práci, narozeninám babiček a tet, svatbám, kinopremiérám, důležitým botanickým výstavám, a proto i dnes obměníme zatím tolik úspěšnou sestavu a do boje o základ se přihlásí další plejeři. V minulém roce jsme se Znojmem sehráli jeden zápas a na domácí palubovce jsme podlehli 5:6.

Víme, že nám budete držet palce u video-onlinu.

28. 9. 2021 18:00 SH TJ Znojmo

Letka v srdci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace