První liga s02e06 Letka vs Chomutov

V neděli odpoledne přivítáme ve 3. domácím zápase sezony a zároveň 6. díle soutěže florbalisty z dalekého Chomutova. Soupeř je po 5 odehraných kolech v tabulce na 7. místě s 9 body, Letka 4. s 11 body.

Chomutov se netají svými dlouhodobými ambicemi. Jeho cílem je v této sezoně atakovat postupová místa. Letos vstoupil do sezony o poznání lépe než v minulém roce, kdy mu dlouhou dobu patřila překvapivě poslední příčka. V tomto roce Chomutov sestavil kádr velmi dobře, zařadil jak zkušené borce, tak dravé mládí. Z Ústí nad Labem se vrátil produktivní Šafařovský, z Kladna přišel bývalý superligista Skuhrovec a z daleké Kanady reprezentant Brush. Produktivitě vládne trio Melíšek, Šarša, Štěrba. Z Chodova se připojil výborný brankář Frühbauer.

Letka v 5. kole okusila hořkost první porážky. Ve Znojmě jsme se ve dlouho vyrovnané partii dopustili několika nevynucených chyb, které rozhodly o konečné prohře. Přesto jsme náš výkon ohodnotili pozitivně. Zítra jsme na něj připraveni navázat. Rádi bychom prodloužili sérii domácí neporazitelnosti o další zápas. Čeká nás velmi dobrý a motivovaný soupeř. S Chomutovem jsme sehráli první historický zápas Letky v 1. lize a po dramatickém průběhu jsme zvítězili 10:8.

Celý tým se těší na domácí publikum, kotel, buben a na atmosféru jak cyp.

3. 10. 2021 15:00 SH Sareza

Letka v srdci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace