První liga s02e07 Jaroměř vs Letka

V 7. díle 1. ligy zamíříme do Jaroměře, kde v 16:00 vyzveme na souboj místní Sokoly. Domácím patří před začátkem tohoto kola v tabulce 14. příčka s 1 bodem, Letka je na 6. místě s 11 body.

Přestože jsou domácí poslední, v 5 z 6 zápasů bylo celkové skóre velmi vyrovnané a výsledky byly do poslední minuty těsné. Například na hřišti favorizovaného Kladna prohráli až góly v závěru 5:4. V jejich sestavě hraje několik bývalých zkušených superligových hráčů Pardubic a nově také na soupisku přibylo pár mladých pušek z Liberce.

My jsme o minulé neděli museli zkousnout prohru v zápase s Chomutovem. Přestože hosté z Chomutova byli v zápase lepším týmem, ve hře 5 na 5 zůstávalo skóre dlouho vyrovnané. Zápas se rozhodl v přesilových hrách, kdy hráči soupeře prokázali, že v této disciplíně jsou právem na 1. místě v soutěži. My jsme bohužel v této činnosti zklamali a dokonce jsme po chybách 2x inkasovali. Pozitivní bylo, že se po pěti zápasech vrátil do sestavy Hrany a ukázal svůj ofenzivní talent. Na druhou stranu chyběli naši lídři Kahy a Domin. Bohužel jsme se také nechali 3x zbytečně vyloučit a za tyto chyby jsme zaplatili.

Také v zítřejším zápase si budeme muset poradit s několika absencemi. Víme, že nás čeká těžký soupeř a náročný zápas. V 1. lize totiž žádné jiné než těžké a náročné zápasy nejsou a nebudou.

10. 10. 2021 16:00 ASVA Jaroměř

Letka v srdci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace