První liga s02e08 Letka vs Gullivers

V 8. díle 1. ligy v rámci letkařského Víkendu plného florbalu se představí A-tým v oblíbených Malých Hošticích, kde přivítáme silný tým Gullivers Brno. Hosté jsou v tabulce po sedmi odehraných kolech na 7. místě s 12 body, nám patří 8. příčka s 11 body.

Guliveři mají na svém kontě 4 výhry a 3 porážky. Zejména skalp týmu Kladnu ukázal, čeho je tento tým schopen. Největší palebná síla je v trojici Matula, Černoch, Bouška. V brance spoléhají na výborného Chrásta.

Letka má za sebou herně první opravdu nepovedený zápas. Z naší strany se v Jaroměři jednalo spíše o nohejbal, někdy dokonce volejbal, a to není naše hra. Míček nás v místní hale vůbec neposlouchal. Zápas se nevydařil vůbec nikomu. V Jaroměři jsme se přesvědčili, že v 1. lize není slabých soupeřů a pokud chceme do play-off, musíme vždy podat maximální jak fyzický, tak kvalitativně-technický výkon. Zítra máme příležitost složit reparát. Úkol je před námi těžký. Základní sestava v současné chvíli čítá 14 jmen. Nepřítomno je z různých důvodů celkem 8 hráčů. Podle posledních zpráv právě Dalis překročil italské hranice a připravuje se v autobuse na zápas.

Naším úkolem je podat maximální výkon po celých 60 minut, nenechat se ovlivnit průběhem zápasu, ať bude jakýkoliv. Do Malých Hoštic se těšíme, je to naše domácí území.

16. 10. 2021 17:00 SH Malé Hoštice

Letka v srdci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace