První liga s02e10 Letka vs Bulldogs

V 10. díle 1. ligy přivítáme lídra tabulky Bulldogs Brno. Po 9. odehraných kolech mají hosté na svém kontě 8 výher, 1 porážku, celkem 25 bodů. Letka je s 13 body za 5 výher a 4 porážky na 7. místě.

Buldoci zatím procházejí soutěží neohroženě vpřed a naplňují očekávání, že budou bojovat o postup do superligy. Pouze v jednom utkání, kdy bojovali s nekompletní sestavou, museli strpět porážku na půdě Torpeda Havířov. Dokázali porazit další favority soutěže Kladno a Ústí. V jejich sestavě je několik ostřílených superligových hráčů, doplněných o mladší generaci.

Letka darovala minulou sobotu individuálními chybami body běhavým a důrazným Budějovicím. Nyní před námi stojí těžký úkol. Dnešních 11 statečných v poli se bude rvát a nedaruje hostům vůbec nic zadarmo. Je jasné, že si sáhneme na dno svých fyzických sil, ale i přes všechny možné absence chceme 3 body a odmakáme poctivě celý zápas.

28. 10. 2021 17:00 SH Sareza

Letka v srdci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace