První liga s02e13 Ústí vs Letka

V neděli v 7:30 vyrážíme na dalekou cestu do Ústí nad Labem. Po 12 odehraných kolech zapsali domácí do tabulky 30 bodů za 10 výher a 2 prohry. Letka je s 13 body na 9. místě za 5 výher a 7 proher.

Domácí mají zatím s 96 góly nejlepší útok soutěže. Další zajímavostí je, že se potkají 2 nejslušnější týmy ligy, co se týká dvouminutových trestů. Domácí zapsali 16 trestů, Letka 17. V posledních 3 zápasech rozstřílelo Ústí postupně Petrovice, Torpédo a Slovan Havířov.

My jsme po dvou zápasech, kdy jsme hráli v malém počtu hráčů, dokázali v posledním zápase nastoupit v početně ideálním stavu. Se Startem jsme sahali po bodech. Přes úvodní nepovedenou třetinu jsme se na soupeře postupně dotahovali a body jsme nebrali především z důvodu dvou fatálních chyb a inkasované brance v přesilovce za zbytečně špatné střídání. V zítřejším zápase přes stále velkou marodku a různé rodinné důvody můžeme počítat s 15 hráči. Čeká nás těžký úkol uspět na palubovce soupeře, který doma drží 100% úspěšnost s bilancí 4 výher. My se na něj těšíme, předem se rozhodně necítíme poraženi.

14. 10. 2021 15:00 SC Sluneta Ústí nad Labem

Letka v srdci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace