První liga s02e14 Letka vs Slovan

Dnes nám začíná druhá polovina základní části. Na naši domácí palubovku přijíždí Slovan.

Slovan jednu z našich dvou domácích hal velmi dobře zná, protože na ní v pondělky a úterky trénuje. Ve svém posledním utkání Slovan překvapivě vzal bod Torpédu Havířov a od 2. třetiny rozhodně nepůsobil jako poslední tým soutěže.

My jsme v Ústí určitě nepropadli. Dvě třetiny můžeme označit jako slušné. V 1. třetině jsme prohráli 2:0, 3. třetinu jsme naopak vyhráli poměrem 3:2. Prostřední část se nám bohužel nepovedla a byla z toho celková prohra 8:4. Co zlepšit? Nesmíme se nechat vylučovat. Ztrácíme čas na hru v pěti, ubývají síly při hře v oslabení a soupeř má velkou šanci dát gól. Rvát se 60 minut. Kvalitně a přesně kombinovat.

V pondělí proběhl další trénink v téměř maximálním počtu, který nyní může naše zdravá soupiska nabídnout. Naladili jsme se střeleckými cvičeními. Budeme hladoví.

17. 11. 2021 15:00 SH Sareza