První turnaj přípravky

V neděli 13. 10. 2019 odjela naše přípravka do kopřivnické sportovní haly, aby si zkusila svůj první letošní turnaj. Na tento turnaj se naši nejmladší řádně připravovali a chtěli předvést vše, co se do současné doby naučili.

V úvodním zápasu nás čekal nováček v lize přípravek, a to domácí celek FBC Vikings Kopřivnice. Po pár vteřinách se Letka ujala vedení a v následujících minutách zápasu jen přidávala své branky. Z jejich strany to byl zápas plný bojovnosti a nasazení, vůbec nešlo znát, že hrají své první utkání v sezóně. Na konci zápasu svítil výsledek 12:4 pro letkaře.

Do druhého utkání Letka nastoupila proti celku z Opavy. Naše děti byly jako vyměněné, chybělo původní nadšení ze hry a hlavně bojovnost. Zaslouženě jsme inkasovali jednu branku za druhou a prohráli výsledkem 3:13.

K dalšímu utkání jsme nastoupili proti FBC Tigers Poruba. V tomto zápasu jsme se opět probudili a začali hrát. Po několika velmi povedených akcích jsme na konci zápasu brali výhru 7:3.

Náš poslední zápas proti Paskovu rozhodoval o celkovém umístění na turnaji. Vítěz by bral druhé místo. V zápasu opět všichni letkaři bojovali, ale štěstí při nich nestálo. Nepodařilo se proměnit spoustu gólových šancí a naopak jsme dostali smolné branky. Prohrou 1:3 jsme se na turnaji umístili na krásném 3. místě. Po herní stránce to byl povedený turnaj, ale je stále co zlepšovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace