První zápasy juniorů

Sobota 12. 9. byla pro juniorku posílenou dorostenci prvním zápasovým dnem. Hráli jsme na domácí palubovce v Bolaticích. Čekal nás nováček v naší lize - Hranice a jeden z nejlepších týmu minule sezóny - Frenštát.

Pro některé to byl první zápas za juniory, pro některé dokonce první zápas za Letku. Se soupeřem jsme se snažili držet krok, ovšem po dvou minutách se po naší chybě v obraně dostali hosté do vedení. Svým prvním gólem za juniory vyrovnal Martin Döhner. Soupeř byl většinu času nebezpečnější a měl víc ze hry. Nás držel brankář, který chytal velmi dobře. Po údajné hře na zemi jsme šli do čtyř a z následné rozehrávky, která byla z jiného místa, než se stalo údajné porušení pravidel, se soupeř dostal do vedení. V další početní nevýhodě jsme inkasovali poslední gól a zápas tak prohráli 3:1. Náš výkon nebyl nejhorší, avšak soupeř byl lepší a z mého pohledu zaslouženě vyhrál.

V druhém zápase nás čekal Frenštát p. R. Do tohoto zápasu jsme chtěli vykročit správnou nohou a vybojovat vítězství. První třetinu jsme soupeře jasně přehráli, avšak skóre bylo pořád vyrovnané. Skoro celou dvanáctiminutovku jsme měli míček na hokejkách, avšak chybělo nám štěstí na mušce. 10 sekund po začátku druhé třetiny jsme se ovšem dočkali, gól znovu vstřelil Martin Döhner. Soupeř nám s velkým štěstím dokázal odpovědět a srovnal. Hrou jsme byli po celý zápas lepší, avšak gólově to nešlo poznat. Většinu hry na míčku, přestřílení soupeře znamenaly zaslouženou výhru 4:2 a první body do tabulky.

Děkujeme soupeřům za zápasy a my nepřestaneme makat a budeme dále bojovat za Letku.