Puletkalitzerova cena díl 11. - Tom

Zdravím všechny Letkaře a přináším další reportáž ze zápasů mužského áčka. Tuto sobotu jsme zavítali do Kladna, které je určitě jedním z favoritů na postup do superligy. Zápas nám úplně nevyšel, přijeli jsme v trošku okleštěné sestavě, protože náš tým sužují nemoce a zranění. Tím se rozhodně nechci nijak vymlouvat a shazovat výkon Kladna, které v tomto zápase bylo jasně lepším týmem a vítězství si rozhodně zasloužilo.

V prvních 13 minutých první třetiny jsme hráli vyrovnanou partii, dostali jsme gól pouze z nájezdu a Kladno jsme k ničemu extra nebezpečnému nepustili, a dokonce jsme byli schopni si vytvořit nějaké slibné šance. To se už bohužel nedá říct o zbylých 7 minutách třetiny, kdy nám Kladno nasázelo hned 4 branky.

Tato deka se s námi táhla až do poloviny druhé třetiny, kdy jsme inkasovali ještě další 4 branky a skóre bylo 1:9. Od této doby bych řekl, že se naše hra výrazně zlepšila, začalo nám vycházet více a více věcí.

Před třetí třetinou trenér soupeře svůj tým dost seřval a ten na nás ve 3. třetině znova naletěl. My jsme však dokázali odolávat náporu a hrát s nimi vyrovnanou partii. Výsledek tomu sice neodpovídá, ale myslím si, že na druhé polovině zápasu můžeme do budoucna stavět.