Puletkalitzerova cena díl 12. - Westy

Guten tag Letkařská rodino,

hodnocení nedělního zápasu se Startem, který přijel na naši palubovku z Prahy, vyšlo na mě. Bohužel se nám nepovedlo vyválčit z tohoto duelu žádný bod. Ale teď k průběhu utkání.

V první třetině jsme dokázali docela dobře tvořit hru, když jsme byli na míčku. Bohužel soupeř ukázal že nezůstal nohama na cestě a byl mnohem běhavější, důraznější a bojovnější. V první třetině nás přestřílel a ukázal nám jak vypadá pořádná produktivita. Díky brankáři(pro kterého to byl premiérový start jako jednička) a náhradníkům jsme se pomalinku dostávali do provozní teploty a zapas začal být více vyrovnaný. Díky střele Dominika Hubla(kterému ještě jednou gratuluji k narození potomka:D) jsme do šaten odcházeli za stavu 1:3.

Do další třetiny jsme vstupovali s cílem vyrovnat hru a více bojovat. Tento záměr se nám dařilo plnit. Podařilo se nám proměnit přesilovou hru a Domin přidal další 2 góly. Díky vlastním chybám jsme se připravili o možnost zapas překlopit na naši stranu ( bohužel 2 chyby byly moje) a třetina skončila 3:3.

Ve třetí třetině jsme tvořili více hru a dostávali jsme se do šancí. Překonat gólmana hostů se nám povedlo až na konci 55. minuty, kdy se prosadil Hrany. Následně jsem špatně střídali a šli jsme do 4. Tuto těžkou situaci jsme ustáli, ale bohužel už nezbývalo mnoho času na hru v 6. Při hře v šesti hrál soupeř aktivně a nám se nepodařilo si vytvořit pořádnou šanci na vstřelení gólu.

Hlavním problém bylo že jsem do zápasu nevstoupili v 1. minutě, ale až v půlce první třetiny, kdy už byl stav 0:2. Pozitivní je, že jsme bojovali až dokonce a vyrovnali jsme se fyzicky i herně soupeři. Do dalších zápasu si musíme vzít bojovnost a začít bojovat a jezdit hned od začátku zápasu. Možná by nám pomohlo, kdyby na měsíc dorazil, jako asistent trenéra, trenér Hrouzek ze seriálu Lajna a my dostali “rady” jak se k zápasu zodpovědně postavit hned od začátku.

Názor diváka z tribuny(Pohled mého otce): Zápas se jevil tak, že Letka hrála na polovině soupeře, ale góly padaly spíše do její branky, což byla velká škoda, protože to vypadalo, že má Letka převahu.(pozn. redakce: Otec viděl pouze půlku zápasu, protože následně jel hrát hokejový zápas)