Puletkalitzerova cena díl 14. - Danek

Zdravím všechny fanoušky Letky, rád bych vám přiblížil utkání, které se odehrálo na sváteční den 17.11. Jednalo se o zápas se soupeřem z druhé poloviny tabulky a tedy o důležité 3 body pro nás.

Už od úvodu zápasu jsme dostali šanci v podobě 5 minutové přesilovky, protože soupeř opomněl jednoho hráče zapsat na soupisku. Tuto výhodu jsme využili až před samým koncem, kdy poslal Šiny technickou střelu do odkryté brány na kterou brankář nestačil. Poté jsme přidali další 2 góly a už jsme si asi v hlavách řekli, že to půjde samo. Slovan zvýšil tempo a naopak my jsme se začali ztrácet v obraně. Stříleli ze všech pozic a jen díky Fuči, který to tam zavřel jak tajemnou komnatu, to neskončilo dorovnáním našeho náskoku.

Do druhé třetiny jsme nastoupili po zvýšení hlasu v šatně opět v koncetraci do obrany. Hned v druhé minutě předvedl svoje florbalové my moves skills Kahy a zpoza brány to věšel po freestylu. Hned další střídání po závaru před kasou zvyšoval stav už na 5:1 Čechino a už to opět vypadalo, že to bude v naší režii. Slovan přidal poté 2 branky a opět jsme začali tak trochu bláznit v obraně. Naštěstí se splašil náš šikovný praváček Hrany a 2 góly v krátkém časovém sledu nás posunul opět na rozdíl 5 branek a navíc zkompletoval svůj hattrick. Na konci druhé třetiny jsme přidali ještě jednu branku a do šaten se šlo za stavu 8:3.

Třetí třetinu jsme si řekli, že v klidu dohrajeme na míčku. To se i dělo, protože Slovan už působil odevzdaným dojmem bez fyzických sil. Třetina probíhala víceméně v naší režii a dokonce se nám podařilo vstřelit i gól v oslabení, kdy si to Šráma s Vojnou hezky vykombinovali. Pomyslnou třešničku na dortu tomu dal Šiny, který se prohnal celým hřištěm od naší brány jako raketa a nekompromisně završil skóre na 12:3.

Chtěl bych poděkovat všem divákům, kteří si našli cestu na tento zápas a povzbuzovali nás. Bylo vás opravdu slyšet a vytvořili jste krásnou atmosféru. A určitě bychom byli rádi, za povzbuzení již tuto sobotu 20.11 na hale v Petrovicích v souboji o další 3 důležité body. A ten kdo přijde, uvidí jako bonus nováčka (mě) v dresu šaška. Tým se shodl, že jsem spálil největší tutovku, absolutně netuším proč :)