Puletkalitzerova cena díl 19. - Zachy

Rozsudek jménem českého florbalu

č. j. 8XM2-A138
ČESKÁ REPUBLIKA

ROZSUDEK
JMÉNEM ČESKÉHO FLORBALU

Rozhodcovské duo ve složení Filip Drápal a Jakub Pospíšil rozhodlo ve věci výsledku florbalového utkání 20. kola 1. ligy mužů mezi týmy:

domácích: SOKOL BRNO I EMKOCASE GULLIVERS
sídlem Kounicova 686/22, 602 00 Brno
IČ: 00557650
zastoupeni Jiřím Bořeckým, prezidentem klubu a trenérem

proti

hostům: FBC LETKA TOMAN FINANCE GROUP
sídlem Mlýnská 107, Štěpánkovice, 74728
IČ: 22680527
zastoupeni Petrem Gajdou, trenérem

o 3 body do tabulky 1. ligy mužů

takto:

  • I. Hosté jsou povinni strpět vítězství domácích v poměru 10:0 a přenechat domácím všechny 3 body do tabulky 1. ligy mužů.
  • II. Hosté nemají nárok na náhradu nákladů vynaložených v souvislosti s předmětným utkáním.

Odůvodnění:

  • Dne 2. 1. 2022 v 17:00 hod. bylo před zraky 52 diváků ve sportovní hale VUT CESA Brno 1 zahájeno florbalové utkání 20. Kola 1. Ligy mužů mezi týmy SOKOL BRNO I EMKOCASE GULLIVERS a FBC LETKA TOMAN FINANCE GROUP.
  • Domácí od počátku do utkání vstoupili aktivněji a již během prvního střídání si po zmatcích v obraně hostů vypracovali několik zajímavých příležitostí. Tyto skutečnosti, jak se později ukázalo, byly předzvěstí toho, v jakém duchu se ponese převážná část utkání.
  • S chutí a velkou bojovností hrající domácí pozorně bránili a nemilosrdně trestali zaváhání a nepřesnosti v rozehrávce hostů, kteří ač po větší část utkání kontrolovali míček na svých hokejkách, nebyli schopni efektivně překonávat obranu domácích a vytvořili si pouze malé množství nebezpečných střeleckých pokusů, které by byly schopny výrazněji ohrozit pozorně chytajícího brankáře domácích.
  • Skóre utkání po několika zbytečných chybách v rozehrávce hostů, opakovaném nedůsledném bránění hostů na vlastní polovině hřiště a také několika až exhibičních akcích domácího týmu narostlo až do hrozivě vypadající podoby 10:0, kdy tímto výsledkem utkání také skončilo.
  • Pozitivem na výkonu hostů bylo snad jen solidní představení obou hostujících brankářů a zlepšený výkon hostů ve třetí třetině utkání, kde se již možná uspokojeným domácím byli schopni herní kvalitou vyrovnat, avšak naprostá neschopnost v proměňování i těch nejvyloženějších šancí hostům zabránila v korekci skóre a připsání si alespoň čestného úspěchu.

    Důkaz: Online přenos florbalového utkání 8XM2-A138 ze dne 2. 1. 2022

Poučení:

Proti tomuto rozhodnutí není možné podat odvolání.

Hráči florbalového týmu FBC LETKA TOMAN FINANCE GROUP jsou povinni vytáhnout nohy z p….., začít pořádně dřít na každém tréninku a především se srovnat ve vlastních hlavách, protože tam se rozhoduje převážná část každého utkání!!!

Ostrava 3. 1. 2022

Tomáš Zach

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace