Puletkalitzerova cena díl 2. - Domin

Zdravím všechny fanoušky. Zápas bych zhodnotil spíše jako hokejový než florbalový. Byl v podobném duchu jako v poháru a trenér vsadil na vítěznou taktiku z poháru, která Slovanu dělá problém.

Prvni třetinu jsme měli mnoho šanci otevřít skóre jako první, ale i kdyby trvala třetina měsíc a byla tam vrata od stodoly, tak by se nám to stejně nepodařilo. Naopak Slovan využil naší nepřesnosti a zrovna měl štěstí, že pan Hrabáček byl tělem i myslí zrovna někde v meziprostoru, tak otevřel jako první skóre.

Druhou třetinu se pokračovalo stejně, ale stal se zázrak a Václav Jurdzin konečně dokázal dat svůj první gól za Letku, ještě k tomu točený. Jsme byli všichni v takové euforii, že jsme inkasovali asi 3 vteřiny po vyrovnání.

V třetí třetině to trenér stáhl na dvě pětky a začali jsme presovat a to byl správný krok a dokázali jsme srovnat. Na závěr jsme dokázali ubránit dvě oslabení. Nakonec jsme dostali odměnu v podobě faulu v prodloužení, urvali jsme vítězství a další dva cenné body!!!

V sobotu nás čeká zápas na domácí půdě proti Petrovicím a jdeme si pro 3 body!!!

Letka v srdci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace