Puletkalitzerova cena díl 23. - Smrča

Zdravím naše fanoušky, dneska mám tu možnost se s Vámi podělit o krátký souhrn ze sobotního zápasu proti Ústí.

Do zápasu jsme šli s tím, že nám o nic moc nejde, jen o to abychom se před play-off dostali na správnou vlnu. Utkání jsem ze začátku sledoval ze střídačky a v prvním minutách šlo vidět proč je Ústí v čele tabulky a v 7. minutě už to bylo 3-1 v prospěch hostí. Od půlky první třetiny se začala hra vyrovnávat, začali jsme si vytvářet šance a nakonec jsme do šatny šli za stavu 3-2 po snížení od Toma Hanzlíka.

Do druhé třetiny jsme vstoupili nejlépe za celou sezónu a po 7 vteřinách jsme po krásné akci vyrovnali na 3-3. A poté přišla smršť našich chyb v rozehrávce, které rozhodly utkání. Na konci druhé třetiny ukazovala tabule stav 6-3 pro hosty.

Třetí třetina a zase rychlé snížení od Simona na 4-6. Čas nás tlačil, což znamenalo, že musíme začít tlačit my. Na řadu přišel press a to znamená spoustu šancí na obou stranách. Bohužel se nám utkání nepodařilo obrátit, ale na konec si myslím, že to od nás vůbec nebyl špatný zápas.

Do play-off musíme zapracovat na našich chybách a také na proměňování šancí. Příští víkend nás čeká poslední zápas základní části proti Torpédu, kde nám zase o nic nejde, ale určitě bude důležité jít do play-off s výhrou.