Puletkalitzerova cena díl 3. - Čechino

Zdravím všechny letkařské fanoušky. O víkendu nás po dvou havířovských týmech čekal další soupeř z okolí. Tentokrát se jednalo o Petrovice. Už před zápasem jsme měli jasnou taktiku. Hrát aktivně, pressovat a soupeře jak fyzicky, tak herně zničit.

Tato taktika nám pomohla se vypořádat se špatnými vstupy do zápasů a už po 4 minutách jsme vedli. Druhý gól byl uplně a lá Barcelona ( ta z roku 2009, ne ta současná :D). Hosté nevěděli, kde stojí, a Venca si s prázdnou bránou bez problémů poradil. Vojas poté zvýšil na 3:0, ale těsně před koncem soupeř snížil velmi šťastným gólem. Myslím si, že doteď nikdo neví, jak to tam padlo.

V šatně jsme si řekli nějaké detaily a šli na druhou třetinu. Ta se nesla ve velmi podobném gardu jako ta první. Po gólech Dalise, Hanzloše a Šrámy jsme se vraceli za stavu 6:2.

Taktika na třetí třetinu zůstala stejná - pressovat. Pokračovali jsme v tlaku a stále zvyšovali skóre. I naše přesilovka potvrdila skvělou formu, když Šiny nekompromisně zakončil. Na konci zápasu zazněla už klasická Fučova věta: „Pojďme to v klidu dohrát!“ Dopadlo to pro nás bohužel už běžně a soupeř měl pár sekund před koncem nájezd. S tím si ale náš gólman poradil a zápas tak skončil 9:2.

Po třech kolech máme výborných 8 bodů. Už ve středu nás čeká pohár v Přerově a v neděli zápas proti Karlovým Varům v Malých Hošticích. Musíme poděkovat za skvělou podporu fanoušků na domácích zápasech a doufáme, že si najdete cestu i do Hoštic.