Puletkalitzerova cena díl 5. - Kopič

Zdravím všechny fanoušky. Bohužel to vyšlo na mě, ale musím vám oznámit, že Letka podlehla týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ stavem 4:8.

První třetinu bych hodnotil jako vyrovnanou, jak fyzicky, tak i střelecky. Znojmo hrálo běhavý florbal, ale taky přesný. Škoda byla, že jsme nechali soupeře vyrovnat na výsledek 1:1, a to 21 vteřin po námi vstřeleném gólu.

Druhou třetinu jsme začínali přesilovkou, kterou se nám bohužel nepodařilo proměnit. Poté následovalo pár nepřesností, které soupeř trestal. Odcházeli jsme ze hřiště za stavu 4:2 pro soupeře, ale taky s pokračující přesilovkou do třetí třetiny.

V třetí třetině snižoval Jiří Šincl na 4:3 právě v přesilovce přesnou střelou, se kterou brankář nemohl nic dělat. Soupeř dokázal zase rychle odpovědět jako v první i v druhé třetině, tentokrát potřeboval 1 minutu 22 vteřin (oproti předchozím třetinám mu to trvalo). Zbytek třetiny nebyl podle našeho plánu. Následovaly dva nájezdy, které soupeř dokázal proměnit. Změnili jsme taktiku, začali jsme hrát celoplošný press a nebojím se říct, že to bylo soupeři nepříjemné.

Celé bych to hodnotil pozitivně. Jako tým jsme na hřišti nechali všechno. Šla znát únava po nedělním zápase proti Karlovým Varům a pondělním tréninku. O víkendu nás doma čeká Chomutov a věřím, že se nám podaří navázat zpět na vítěznou vlnu.