Puletkalitzerova cena díl 6. - Hrany

Ahoj, nazdar, čau. V neděli 3.října jsme se na domácí palubovce střetli s Chomutovem. Utkání jsme prohráli poměrem 4:9, kdy jsme byli vyškoleni v efektivitě a to jak 5 na 5, tak i v přesilovkách či oslabeních.

První třetina se nám celkem vydařila. Po 13 minutách jsme využili přesilovku a vedli již 2:0. Nutno dodat, že přesilovek jsme měli celkem 7 a využili pouze tu první. Velké jejda! Nakonec byl po velkém boji stav po první třetině 3:2 pro Letku.

Druhé třetiny jsme se v podstatě nezúčastnili a soupeř nám názorně předvedl, jak se dávají góly v přesilovkách a oslabení. Děkujeme.

Do třetí třetiny jsme nastoupili odhodlaně a rychle jsme snížili na 4:6. Po sérii neproměněných přesilovek nás soupeř nekompromisně trestal z brejků a závěr utkání si zkušeně pohlídal. Stav utkání po závěrečné siréně 4:9.

Zápas se nám bohužel vůbec nepovedl, ale víme, co, kde a jak zlepšit. Bude to ještě dlouhá cesta, vyrovnat se týmům ze špičky tabulky, ale věřím, že společnou pílí se jim brzy vyrovnáme. Proto neklesejme na mysli a buďme pozitivní. Příště budeme silnější!

Přeji všem fanouškům #hezkytydenzacatek, oss!