Puletkalitzerova cena díl 8. - Lipo

Bezva zápasový den!

Dnes 16. 10. se utkáváme s velmi kvalitním týmem, který je velice dobrý na míčku a proto nasazujeme osobní obranu, kterou máme famózní a věříme v ni! Hrajeme doma a chceme vyhrát a prolomit tuhle zlou sérii!

První třetina pro nás začala výborně, kdy máme šance a začínáme ve velkém tempu. I přes velkou marodku se snažíme napadat a nemáme s tímhle problem! Náš soupeř se pomalu dostává více do hry a taky po naši chybě dostáváme gól. Po vybojovaném míčku se vracíme do hry a Westy dává gól! Bohužel i nás trápí povrch! Třetina proto končí 1:1!

Začala nám druhá třetina! Začínáme výborně, tempo je vražedné a my stále jedeme osobní obranu a nedávame soupeři vydechnout . Máme i výborné a hlavně BEZVA šance! Westy opět vysílá střelu na brankáře a ten skvěle chytá! Říkali jsme si, že nebudeme vylučovaní a hned náš El capitano musel zatáhnout za ruční brdu a dostává 2 minuty! Naše obranná čtveřice funguje skvěle a soupeř nemá žádnou šanci. Guliveři mají skvělý pohyb a dostávají se do šancí, ze kterých trestají. Soupeř přidal gól a prohráváme 1:2. I my máme šance, ale nedaří se nám je proměnit. Střely 7:14

Třetí třetina. Lavička žije, cítíme, že jsme lepší a i celou třetinu hrajeme lépe! Řekli jsme si, že chceme vyhrát! A za tím jsme šli celou třetinu! Krásnou kombinaci se změnilo dění na hřišti a sronavame na 2:2! Vojto ty nejsi úplně jelito! Následně přišel faul na Dominika a přesilovou hru jsme proměnili! Gól dal krasavec Hrany! Už vedeme 3:2! Jsme lepší tým a jde to vidět všude, Dominik nahrává Krupikovi a pro něj už to byla Lokšíkovka jak vyšitá a Krupik se nemýlí, vedeme 4:2. Guliveři se nevzdávají a jdou do 6. Hra v 6 se jim povedla a po 2 brankách je to 4:4 a jdeme do prodloužení. Sám jsem tušil, že výhra je naše a to se i naplnilo. Dominik vzal iniciativu na sebe a po krásné individuální akci je Výhra naše!

Moc děkujeme divákům za skvělou návštěvu.

Bezva Martin je zpět a přináší výhru! Mějte se Bezva!