Puletkalitzerova cena díl 9. - Vojna

Vítám všechny florbalové nadšence a příznivce florbalové Letky u povídání o výjezdu na zápas do Českých Budějovic.

V první třetině kluci z Letky zůstali v hlavách ještě v autech a odpovídalo tomu tempo, kterým jsme vstoupili do zápasu. I přes tuto komplikaci jsme dokázali udržet krok se soupeřem a šli jsme po první třetině do šatny za vyrovnaného stavu.

Druhá třetina nepřinesla moc změn a i přes větší držení míčku a lepší tvoření hry jsme tahali za kratší konec, protože soupeř nemilosrdně trestal naše individuální chyby a tím jsme se dostali pod tlak a museli jsme se dívat na nepříznivé skóre na světelné tabuli. Do šatny jsme museli jít s mankem 2 gólů, ale věděli jsme, že zápas stále není u konce, jen musíme změnit naši hru. V šatně proběhla velice důležitá porada, kde jsme si řekli co a jak abychom obrátili stav na naši stranu.

Do třetí třetiny jsme vstoupili opravdu skvěle, postupně se nám dařilo menšit náskok domácích, až jsme se dostali na dosah a ztráceli jsme pouhý jeden gól. Bohužel čas byl neúprosný a vyrovnávací gól se nám nepodařil vstřelit, ani ze závěrečné power play. Z Budějovic sice jedeme bez bodu, za to jsme ale posbírali spoustu zkušeností, které určitě využijeme v dalších zápasech. Na konec bych chtěl poděkovat našim fanouškům, kteří si našli čas a chuť a dojeli nás podpořit až do dalekých Budějovic, kde vytvořili úžasnou atmosféru. Za to klukům za celý tým Letky opravdu DĚKUJI, vážíme si toho.

LETKA V SRDCI?

VOJNA #22

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace