Těšíme se na florbalku

Reprezentační přestávka skončila. Co jsme během ní dělali? Někteří jsme čerpali inspiraci na MS v Praze, valná většina ale trávila čas fyzickým tréninkem s naším kondičním trénerém Martinem Navrátilem.

Jen stručně se vrátíme k poslednímu zápasu v Opavě. Před fantastickým publikem se odehráválo derby P.E.M.A vs. Letka. Domácí nastoupili soustředěně a šli velmi cílevědomě za úspěchem. Poctivě bránili a my jsme bohužel za celý zápas nenašli klíč k odemknutí jejich obrany. Ve hře 5 na 5 se nám nepodařilo vstřelit branku. Na začátku zápasu jsme spálili obrovskou šanci, kdy náš útočník pohrdl prázdnou brankou domácích a střelu nasměroval vedle. Další příležitost bravurně chytil domácí Bezděk. Více stoprocentních šancí jsme si v podstatě nevypracovali. Domácím se naopak povedlo trestat naše nepřesnosti. Dvě branky jsme zaznamenali pouze při trestném střílení a závěrečné hře bez brankáře. Povedlo se nám konečně najít favorita na “útočky”, Westy vymíchal brankáře domácích a řekl si o další důvěru v této disciplíně. Konečný výsledek byl zcela zasloužený, jednalo se z naší strany o nepovedené utkání. Házíme ho však za hlavu a jedeme dál.

V neděli přivítáme na domácí palubovce ve 13. kole NL východ našeho oblíbeného soupeře Orel Telnice. Těšíme se na třaskávé utkání se spoustou emocí, které většinou zápas s tímto týmem přínáší. V uplynulých třech týdnech jsme makali na fyzické kondici a na dalších věcech. Věřím, že už zítra předvedeme ještě více důrazu, fyzické síly a nasazení. Fyzické tréninky byly náročné, ale také zábavné. Florbalku jsme moc neviděli, v nadsázce můžeme říct, že se s ní zítra budeme teprve seznamovat.

Suma sumárum, přijďte nás podpořit na SH Sareza, začátek zápasu v 16:00. Budeme vás potřebovat.

Letka v srdci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace