Víkendový turnaj přípravky a elévů

Na turnaj jsem se těšil už několik dní předem. V prvním zápase jsme nastoupili proti 1. MVIL Ostrava. Přijeli moji spolužáci z Krásného Pole a hráli jsme proti nim zápas, který jsme vyhráli. Naši soupeři z Krásného Pole s florbalem teprve začínají a musím uznat, že hráli velmi dobře.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti Bílovci. Zápas byl těžký a vyrovnaný se spoustou šancí na naší straně. Se štěstím se nám nakonec podařilo zvítězit 3:2. Tento zápas byl poslední ve skupině, kterou jsme nakonec vyhráli a postoupili do semifinále.

V něm jsme narazili na našeho „známého“ soupeře FBC Ostrava. Na zápas jsme se moc těšili. V utkání s FBC Ostrava jsme po celou dobu dotahovali. Nakonec se nám v poslední minutě podařilo vyrovnat a následovaly nájezdy. Jelo se na každé straně pět nájezdů. Nervozita by se dala krájet. Bylo to vyrovnané, ale nakonec poslední nájezd proměnil Filippos, a jelikož Hastroš předvedl vynikající zákroky, tak jsme se štěstím postoupili do finále. Musím říct, že jsme se opravdu radovali.

Ve finále nás čekal velmi silný soupeř 1. SFK Havířov. Zápas byl bojovný a nebylo to vůbec lehké. V poslední minutě se nám povedlo opět vyrovnat krásnou dělovkou Filippose. A tak nás čekaly zase nájezdy. Ty byly velmi napínavé a i přes střeleckou mušku Eli jsme v sedmém nájezdu prohráli. SFK tak slavilo vítězství. Na nás zbylo druhé místo. Byli jsme chvilku zklamaní, ale to nás přešlo už při předávání medailí. Ty stříbrné byly totiž nejhezčí.

Turnaj byl dobře uspořádaný. Moc jsme si jej užili a nejlepší na tom bylo to, že jsme byli celou dobu s kamarády a taky, že nejmenší vyhráli zlaté medaile.