Všichni na Start

Po úspěšném vyloupení havířovské palubovky pokračuje 1. liga 6. kolem, ve kterém v sobotu 3.10. vyzveme v již tradičních 14:00 tým FAT PIPE Start98 Kunratice.

Soupeř z Prahy zatím ve svých pěti zápasech získal 6 bodů a nachází se v neúplné tabulce na 10. místě. Soupisku tvoří převážně mladí a nadějní hráči. Herní styl soupeře můžeme označit za velmi aktivní a líbivý. Zajímavostí je, že tým Startu spolupracuje se superligovým Chodovem a teoreticky se můžeme těšit také na hráče, kteří hrají za Chodov superligu a zároveň hrají formou střídavého startu za Start 98. Tým soupeře nemá problém se střílením branek. Až na zápas v Brně dokázal ve zbylých 4 zápasech vstřelit vždy 6-8 branek.

Jak je na tom Letka? Jak už to bývá, Letka si před startem soutěže vyslechla mnoho názorů z řad zejména internetových odborníků, jak nebude stačit a bude si odvážet jednu nadílku za druhou. Prozatím je skutečnost taková, že po 4 zápasech máme na kontě krásných 6 bodů, což v tabulce odpovídá 9. místu, se zápasem k dobru na Kladně. V kolonce body za září máme fajfku splněno, dalším plusem jsou nasbírané zkušenosti, které se nám v dalších zápasech budou hodit. Na začátek můžeme říct výborný počin. Stejně jako jiné týmy musíme bojovat s dalšími soupeři (zranění, Covid), ale makáme, nebrečíme, nevymlouváme se a hrajeme, bavíme se, užíváme si atmosféru, kterou nám přinášejí naši věrní fanoušci. V sobotu jdeme zase do boje. V Havířově jste nám Vy fanoušci neskutečně pomohli, zastínili jste domácí kotel a hnali jste nás za vítězstvím. Nyní máte zase na chvíli poslední šanci být s námi a povzbudit nás na cestě za vítězstvím. Vaše víra v nás nám ohromně pomáhá a jsme za ni velmi vděční.

Těšíme se na Vás.

Letka v srdci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace