Výborný výkon přípravky v Krnově

Na svém druhém letošním turnaji se představil i náš nejmladší tým oddílu, který zavítal do moderní sportovní haly v Krnově.

Na turnaji je nečekali žádní lehcí soupeři. Prvním týmem, který se našim budoucím nadějím postavil do cesty, byl FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Z pohledu diváka nervy drásající souboj nakonec skončil smírně 7:7. Škoda posledního gólu do naší sítě cca 30 sekund před koncem, nicméně každý na hřišti nechal vše a hlavně se hrou bavil. Tři góly v zápase zaznamenala Eliška Franěcová, neskutečná hráčka s výborným výběrem místa.

Další zápas se nesl ve stejném duchu jako první, soupeřem byl silný tým 1. SFK Havířov, který celý turnaj následně vyhrál. Havířovské děti z počátku na hřišti vládly, to ale nevěděly, jak velká síla je v přípravce Letky. Oba týmy spolu odehrály opět výborný souboj, ale výsledek vyzněl lépe pro tým z Havířova 8:5.

Následovala bitva s domácím Krnovem. Náš tým Krnov přehrával, ale v dramatické koncovce 5 sekund před závěrečným hvizdem zápasu vsítil vítězný gól Krnov a připsal si 3 body za vítězství 3:2.

Posledním týmem, který nás chtěl prověřit, byl FBC Spartak Bílovec. Toto utkání bylo čistě v gesci našich nejmladších, kteří si s hráči Bílovce doslova hráli. Výsledkem 7:1 si připsali první výhru na turnaji a celkově tak brali bramborovou medaili. V tomto zápase se gólově prosadil i nejmladší hráč Letky Matouš Poskočil, který dal svůj první gól ve své florbalové kariéře.

Celkový dojem z hry naší přípravky byl výborný. Ve všech zápasech předvedli, že jsou schopní si zahrát s kýmkoliv vyrovnaný florbal. Velkým pozitivem na celém turnaji bylo sledovat nadšení ze hry a slyšet burácející rodiče na krnovské tribuně.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace