Skvělé letní Campy v úžasné atmosféře klepou na dveře!

Léto se již pomalu blíží a je tedy ideální čas jej začít plánovat! A když léto, tak s Letkou! Stalo se již tradicí, že v letních měsících pořádáme jak příměstské campy, tak hlavní camp a nejinak tomu bude i v letošním roce. Těšit se můžete hned na dva příměstského campy v areálu ZŠ Štěpánkovice, a to v termínech 11.-15. července a 18.-22. července, kdy počítáme s časovým rozsahem od 8:00 do 16:00 hod.

Hlavní camp se pak uskuteční v termínu od 31. července od 5. srpna v tradiční Morávce (Beskydy). Příměstské campy jsou otevřeno pro všechny děti, avšak do 31.3. jsou otevřeny přednostní přihlášky pouze pro dětí z klubu. Kapacita příměstského campu je 25 dětí/turnus. Hlavní camp je určen pouze pro děti z klubu a jeho kapacita je 50 dětí.

O nás

Vytváříme prostředí, kde se děti cítí dobře a mají prostor ke zlepšení svých schopností a dovedností. Klademe důraz na všeobecný sportovní rozvoj dětí, čemuž je přizpůsoben program každého campu, který kloubí všeobecnou sportovní přípravu a také aktivity pro rozvoj osobnosti dítěte. Všechny děti vedeme k samostatnosti, zodpovědnosti a týmové práci formou her, soutěží a doplňkových aktivit, které zajišťují licencovaní trenéři. Hlavním cílem našich trenérů, a to nejen v campech, je v dětech probouzet co největší lásku ke sportu, nadšení z pohybu a motivaci zlepšovat se.

Galerie

Přihláška

Přihláška zde

Kontaktujte nás

V případě aktuální potřeby bližších informací si neváhejte napsat:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace