FBC LetkaHattrick
1:11(0:1,1:6,0:4)
so 27. 1. 2024 13:00 @ SH Sareza Ostrava, 1. liga mužů, 23. kolo

Áčko doma utrpělo debakl s Hattrickem

V rámci 23. kola 1. ligy se áčko představilo na domácí palubovce v utkání proti Hattricku Brno.

Začátek utkání byl poměrně vyrovnaný. O tom vypovídalo skóre, které se měnilo až v závěru třetiny. Hattrick vstřelil šťastnou branku a předznamenal tak to, jak se bude odvíjet zbytek utkání.

Prostřední část utkání byla zřejmě tou nejhorší, kterou jsme v letošní sezóně odehráli. Minimálně co se skóre týče. Hattrick přidal do poloviny utkání čtyři branky a ujal se vedení 0:5. Za tohoto stavu jsme si vzali oddechový čas a ten přinesl ovoce. Byť částečně. Na 1:5 snížil šťastnou brankou Ondra Čech. Bohužel to bylo z naší strany gólově vše. Hattrick do konce prostřední části utkání přidal ještě dvě branky a do šaten se tak odcházelo za stavu 1:7.

Závěrečná třetina přinesla naší stranu se skórem něco udělat, bohužel to byl opět soupeř, který se prosazoval. Celkem se mu to povedlo hned čtyřikrát a finální skóre se tak zastavilo na hrůzostrašných 1:11.

“Utkání s Hattrickem se hodnotí velmi těžko. V utkání nám nevyšlo prakticky nic. Z 27 střel jsme vstřelili pouze 1 branku - to mluví za vše. Šancí jsme měli nespočet. O výsledku rozhodla hlavně 2. třetina, kdy tam Hattricku spadlo prakticky všechno. Dokonce jsme si dali i pár vlastňáků. Nevím, co se tam vlastně stalo. Ve 3. třetině jsme se snažili vzchopit, ale dostat se zpět do utkání za stavu 1:7 je téměř nemožné.” zhodnotil utkání náš nejlepší hráč Ondra Balner.

FBC Letka Toman Finance Group - FBŠ Hummel Hattrick Brno 1:11
branky: 32. Ondřej Čech - 16. Adam Jiříček, 25. Michal Malec, 26. Jakub Procházka, 31. Nikolas Zouhar, 32. Dominik Dvořák, 38. Dominik Dvořák, 40. Tomáš Brom, 45. Michal Malec, 48. Adam Jiříček, 52. Lukáš Vlach, 53. Michal Malec; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Tomáš Petr 10, Matyáš Dušan Bazala 5 - Filip Létal 25; po třetinách: 0:1, 1:6, 0:4

Další utkání mužského áčka je na programu v sobotu 3. 2. 2024, kdy se od 17:30 hod. představíme na palubovce kladenských Kanonýrů.