MEMORIÁL VÍTI POSKOČILA

14. 8. 2021 se stalo něco, co navždy zasáhlo náš klub a v jeho historii bude zapsáno černým písmem. Na běžeckém závodu postihla našeho zakladatele a dosavadního předsedu Víta Poskočila srdeční slabost, se kterou mu nebylo pomoci... Rozhodli jsme se proto obnovit tradici letních turnajů ve Štěpánkovicích a na Víťovu počest uspořádat tzv. Memoriál.

35_20230815_101605.png

Prvního ročníku vzpomínkového turnaje, který se uskutečnil 13. 8. 2022, se zúčastnilo 12 týmů, bezmála tedy 100 hráčů. Pro špatné počasí se turnaj, který byl původně plánován jako venkovní na speciální umělé ploše, přesunul do tělocvičny ZŠ Štěpánkovice. Dorazit zavzpomínat přijeli členové rodiny, spolužáci a spolužačky, kolegové z práce, spoluhráči z dob vzniku florbalového klubu, trenéři a hráči klubu. Celý turnaj provázala příjemná atmosféra, kdy o výsledky šlo až na druhém místě.

Druhé ročníku vzpomínkového turnaje, který se uskutečnil, 12. 8. 2023, se zúčastnilo ve 2 kategoriích celkem 13 týmů a více než 100 hráčů. Počasí nám tentokrát přálo a turnaj se tak uskutečnil na venkovních hřištích ve sportovním areálu u ZŠ Štěpánkovice. Dorazit zavzpomínat přijeli členové rodiny, spolužáci a spolužačky, kolegové z práce, trenéři a hráči klubu. Celý turnaj provázala příjemná atmosféra, kdy o výsledky šlo až na druhém místě.

Třetí ročník Memoriálu Víti Poskočila se uskuteční v sobotu 10. 8. 2024.