FBC Letka
Členská sekce
Program zápasů
Kontakty
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
KLUB
Informace o klubu
Historie
Trenéři
Členské příspěvky
Brigáda a kariéra
Wingyho bulletin
ČLÁNKY
MUŽI A
TÝMY
Junioři
Dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Muži B
Muži C
Veteráni
TRÉNINKY
NÁBOR
NAŠE PROJEKTY
Děti na startu Prajzská
Příměstské campy
Hlavní camp
Memoriál Víti Poskočila
FANZÓNA
Facebook FBC Letka
Fotogalerie FBC Letka
Instagram FBC Letka
YouTube FBC Letka
PARTNEŘI
menu
KLUB
Informace o klubu
Historie
Trenéři
Členské příspěvky
Brigáda a kariéra
Wingyho bulletin
ČLÁNKY
MUŽI A
TÝMY
Junioři
Dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Muži B
Muži C
Veteráni
TRÉNINKY
NÁBOR
NAŠE PROJEKTY
Děti na startu Prajzská
Příměstské campy
Hlavní camp
Memoriál Víti Poskočila
FANZÓNA
Facebook FBC Letka
Fotogalerie FBC Letka
Instagram FBC Letka
YouTube FBC Letka
PARTNEŘI
Členská sekce
Program zápasů
Kontakty
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
KLUB
Informace o klubu
Historie
Trenéři
Členské příspěvky
Brigáda a kariéra
Wingyho bulletin
ČLÁNKY
MUŽI A
TÝMY
Junioři
Dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Muži B
Muži C
Veteráni
TRÉNINKY
NÁBOR
NAŠE PROJEKTY
Děti na startu Prajzská
Příměstské campy
Hlavní camp
Memoriál Víti Poskočila
FANZÓNA
Facebook FBC Letka
Fotogalerie FBC Letka
Instagram FBC Letka
YouTube FBC Letka
PARTNEŘI
Členská sekce
Program zápasů
Kontakty
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
PROGRAM ZÁPASŮ
18. 3. 2024 - 24. 3. 2024
12. týden
Podle týmů
Chronologicky
elévové
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
FBC Letka Toman Finance Group
so 23. 3. 2024 8:30
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
so 23. 3. 2024 8:30
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
Detail
FBC Letka Toman Finance Group
FBC Spartak Bílovec
so 23. 3. 2024 10:00
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
so 23. 3. 2024 10:00
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
Detail
FBC Letka Toman Finance Group
1. SC BOHUMÍN 98
so 23. 3. 2024 11:30
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
so 23. 3. 2024 11:30
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
Detail
FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
FBC Letka Toman Finance Group
so 23. 3. 2024 12:30
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
so 23. 3. 2024 12:30
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
Detail
starší žáci
FbC Coyotes Jablunkov
FBC Letka Toman Finance Group
ne 24. 3. 2024 16:50
@
SH Horní Suchá
,
Moravskoslezský přebor starších žáků, 9. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 16:50
@
SH Horní Suchá
,
Moravskoslezský přebor starších žáků, 9. kolo
Detail
junioři
1. SFK Havířov B
FBC Letka Toman Finance Group
so 23. 3. 2024 9:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
2. liga juniorů - skupina 7, 18. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 9:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
2. liga juniorů - skupina 7, 18. kolo
Detail
FBC Letka Toman Finance Group
FBC Vikings Kopřivnice
so 23. 3. 2024 13:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
2. liga juniorů - skupina 7, 18. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 13:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
2. liga juniorů - skupina 7, 18. kolo
Detail
muži A
ASK Orka Čelákovice
FBC Letka Toman Finance Group
ne 24. 3. 2024 18:00
@
MSH Mladá Boleslav
,
1. liga mužů, 4. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 18:00
@
MSH Mladá Boleslav
,
1. liga mužů, 4. kolo
Detail
Online
Video