FBC Letka

MLÁDEŽ: Souhrn hracího víkendu č. 10-22/23

Přinášíme vám souhrn hracího víkendu č. 10-22/23 (5. a 6. 11.)

SOBOTA 5. 11.

MLADŠÍ ŽÁCI - Mladší žáci odehráli svůj turnaj na ostravské ČPP Aréně a vystřídali na něm všechny typy výsledků. Do turnaje nevstoupili dobře a podlehli dobře hrajícímu Frýdku-Místku. Ve druhém utkání turnaje dokázali mlži porazit Petrovice 3:2. Ve třetím utkání jsme si pak na konto připsali, poměrně nešťastnou remízu, s Bohumínem. V posledním utkání turnaje jsme pak podlehli domácímu FBC.

JUNIORKY - Vstup do utkání našim holkám poměrně vyšel a dlouho odolávaly favoritovi utkání z Havířova. Skóre se měnilo až v druhé polovině první třetina. Velká škoda je, že holky inkasovaly těsně před koncem první části druhou branku. Vstup do prostřední části utkáním nám vyšel. Hned po šesti vteřinách snížila Adriana Pavelková. Bohužel Havířov své vedení dokázal téměř záhy navýšit a to o další dvě branky. Třetí třetina pak bylo pro holky hodně krutá. Velké množství slepených branek a v případě, kdy holky skórovaly, tak okamžitá odpověď soupeře. Skóre se nakonec zastavilo až na hrozivých 6:18.

NEDĚLE 6. 11.

PŘÍPRAVKA - K dalšímu ligovému turnaji cestovala naše přípravka až do vzdáleného Českého Těšína. V prvním utkání proti Horní Suché jsme předvedli, bohužel, náš nejlepší výkon v turnaji a soupeře jsme lehce porazili. V dalším utkání nás čekal domácí tým. Začátek zápasu byl vyrovnaný, ale nakonec jsme Český Těšín porazili. Ve třetím utkání turnaje jsme nastoupili proti Slovanu Havířov, se kterým jsme při posledním měření sil remizovali. Tentokrát jsme zvítězili, avšak výkon dával tušit, že nás v posledním utkání čeká velmi těžká zkouška. Do posledního utkaní turnaje jsme nastoupili proti Bohumínu, který na turnaji, stejně jako my, neprohrál. Karty tak byly rozdány jasně - vítěz bere zlaté medaile. Bohužel pro nás, šťastnější byl soupeř a po zásluze utkání i turnaj vyhrál.