FBC Letka

MLÁDEŽ: Souhrn hracího víkendu č. 12-22/23

Přinášíme vám souhrn hracího víkendu č. 12-22/23 (19. a 20. 11.)

SOBOTA 19. 11.

MLADŠÍ ŽÁCI - Na mladší žáky čekal o uplynulé listopadové sobotě další ligový turnaj v Ostravě. Po dobrých výkonech z minula bylo na co navazovat. A povedlo se. Tři výhry a jedna porážky znamenaly, že se mladší žáci umístili na skvělém stříbrném místě.

NEDĚLE 20. 11.

PŘÍPRAVKA - Méně povedený turnaj, z pohledu výsledků, má za sebou naše přípravka. Od prvního zápasu to nebylo úplně ono a až v posledním utkání se kluci a holky výsledkově probudili. Co nemůžeme dětem upřít je nasazení do hry a snaha - to na turnaji rozhodně nechybělo a trenéry hodně těšilo.

JUNIOŘI - První zápas se juniorům bohužel nepodařil, i když byli herně lepším týmem. Kluci nedokázali  proměnit šance a po individuálních chybách padli 3:4. Prohraného zápasu je sice škoda, ale důležitější je také soustředit se na nadcházející zápasy. Druhý zápas měli junioři pod kontrolou a díky proměněným šancím vybojovali 3 body výhrou 10:2.

JUNIORKY - Juniorky se představily na domácí palubovce proti Třinci. V prvním letošním vzájemném měření sil zvítězil Třinec 7:3, o motivaci našich holek tak nebyla nouze. Bohužel ani tentokrát to nevyšlo a juniorky prohrály další utkání v letošní sezóně. Ráz utkání určila již první třetina, kterou naše děvčata prohrála vysoko 0:5, a to zejména díky slepeným brankám. Druhá část utkání byla vyrovnanější, dokonce holky vstřelily gól ve vlastním oslabení. Z naší strany to však bylo všechno. Do konce utkání se prosazovaly jen holky z Třince, zejména v pasáži od 38. do 40. minuty, kdy naše konto zatížily hned třemi brankami. Konečné skóre se zastavilo na 1:10.