Související zápasy

FBC Letka
57_20221128_113102.png

MLÁDEŽ: Souhrn hracího víkendu č. 13-22/23

Přinášíme vám souhrn hracího víkendu č. 13-22/23 (26. a 27. 11.)

SOBOTA 26. 11. 2022

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA A PŘÍPRAVKA - Na mladší přípravku a přípravku ročník 2015 čekala v sobotu velká turnajová premiéra. Na SUPERTURNAJ, který jsme pro tyto kategorie uspořádali dorazilo 10 týmů ze 7 klubů. My sami jsme měli v mladší přípravce hned dvojí zastoupení. Z turnaje jsme si odnesli v kategorii mladší přípravka bronzové a páté umístění. Z kategorie přípravka pak páté umístění. Co jsme si ale hlavně odnesli, tak byl super den na hale plný sportu, radosti, zážitků a emocí. Z této akce se můžete brzy těšit na samostatný článek.

NEDĚLE 27. 11. 2022

ELÉVOVÉ - Skvělé výsledky zaznamenali naši elévci. Sestava doplněná o několik hráčů přípravky dala zapomenout na poslední herně neúspěšné turnaj a po třech výhrách brala zasloužené druhé místo.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - Dalšího skvělého výsledku dosáhly mladší žákyně. Poprvé v sezóně porazila velkého rivala z Vítkovic, dále si poradila s Přerovem a Olomoucí a když těsně podlehla ostravskému FBC určilo pořadí na prvním místě vzájemné utkání s FBC Ostrava. To nám tedy přisoudilo stříbrné místo. Pro nás však jsou holky zlaté!

STARŠÍ ŽÁCI - Nakonec jen jedno utkání, oproti původnímu rozpisu, měli na programu starší žáci. S Vítkovicemi prohráli, zejména díky nepovedené poslední části utkání, vysokým rozdílem. O motivaci do další práce tak mají kluci určitě postaráno.

Související články

FBC Letka