Související zápasy

FBC Letka
66_20221214_185853.png

MLÁDEŽ: Souhrn hracího víkendu č. 15-22/23

Přinášíme vám souhrn hracího víkendu č. 15-22/23 (10. a 11. 12.)

SOBOTA 10. 12. 2022

STARŠÍ ŽÁCI - Na starší žáky čekaly v sobotu dvě utkání pravdy o to, zda ve zbytku sezóny nastoupí v části o vítěze MS přeboru, nebo naopak pouze v části o umístění. Zápasy to nebyly jednoduché a jak bývá zvykem, Vyrazili jsme na ně v nízkém počtu hráčů notně doplněni o mladší žáky. Obě dvě utkání jsme, bohužel, jasně prohráli a nezbývá tak nic jiného než se soustředit na utkání, která nás po zbytek sezóny čekají.

NEDĚLE 11. 12. 2022

ELÉVOVÉ - Elévové tentokrát nezažili dobrý výsledkový turnaj. Po minulých žních z toho bylo tentokrát umístění v poli poražených. Co se ale počítá je to fakt, že za tým nastoupila téměř polovina hráčů a hráček mladší kategorie a že je dobrá nálada neopustila po celou dobu turnaje.

JUNIOŘI - Na juniory nečekala lehká utkání. Na ostravské Sareze nastopili proti SFK Havířov a rezervě Vítkovic. Více se o utkáních rozpovídal v rámci hodnocení Martin Döhner: "Nastala třetí adventní neděle a nás čekaly dvě utkání se silnými soupeři. V prvním utkání jsme čelili týmu z Havířova a díky soupeřově střelecké náladě a našim neproměněným šancím jsme zápas prohráli drtivým rozdílem. V druhém zápase proti nám stál vítkovický celek. Do zápasu jsme šli se vztyčenou hlavou a jasným cílem odvézt body. Utkání jsme měli plně pod kontrolou a diktovali jsme tempo hry. Kvůli individuálním chybám jsme ale zápas nedokázali dovést do vítězného konce. Z obou zápasů si odvážíme zkušenosti do následujících utkání a příště body urveme."