MLÁDEŽ: Souhrn hracího víkendu č. 20-22/23

Přinášíme vám souhrn hracího víkendu č. 20-22/23 (28. a 29. 1.)

SOBOTA 28. 1. 2023

MLADŠÍ ŽÁCI - Další výborný, jak herně, tak výsledkově, mají za sebou mladší žáci. Na turnaji MS ligy si poradili se Slovanem Havířov a domácím Paskov. Pak sice podlehli SFK Havířov, ale v posledním zápase remizovali s Krnovem. Tyto výsledky měly pak za následek to, že mladší žáci obsadili skvělé stříbrné místo.

JUNIORKY - Ani na devátý pokus se nepodařilo našim juniorkám získat body v 2. lize juniorek. Na domácí palubovce, byť vyhrály první třetinu, nakonec podlehly svým soupeřkám z Hranic 2:8. Ty zápas překlopily na svou stranu v polovině utkání, kdy se jim povedly vstřelit tři branky v rychlém sledu.

NEDĚLE 29. 1. 2023

JUNIOŘI - Domácím turnaj vyšel juniorům skvěle. V prvním utkání proti Horní Suché se hattrickem blýskl Marťas Döhner a  přispěl tak k výhře 8:3. Ve druhém utkání dne porazili junioři, zejména díky skvělé třetí třetině, soupeře z Jablunkova vysoko 11:2. Čtyřmi asistencemi se blýskl Franta Pavlík.

"Do hracího víkendu jsme šli s jasným cílem a to urvat šest bodů, což se nám podařilo. První zápas proti Horní Suché jsme měli pod kontrolou, proměnili jsme šance, které jsme proměnit měli a nakonec jsme vyhráli pěkným výsledkem 8:3. Druhý zápas z pohledu proměňování šancí tak úspěšný nebyl. Do zápasu jsme kvůli vysoké absenci soupeře vstoupili s cílem nastřílet co nejvíce gólů. Díky neproměněným šancím se nám ale podařilo zápas urvat až ve třetí třetině, kde soupeřovi došly síly a nám se podařilo vstřelit sedm gólů. Zápas jsme vyhráli 11:2 a potvrdili jsme tak roli favorita zápasu. Teď je ale důležité soustředit se na další zápasy a snad přijdou také nějaké body." zhodnotil utkání juniorů Luboš Babiš.