Související zápasy

FBC Letka
90_20230209_090049.png

MLÁDEŽ: Souhrn hracího víkendu č. 21-22/23

Přinášíme vám souhrn hracího víkendu č. 21-22/23 (4. a 5. 2.)

SOBOTA 4. 2. 2023

ELÉVOVÉ - Na turnaj do Havířova vyrazili naši elévové. Postupně se utkali nakonec jen se třemi soupeři, kdy prohráli s domácím Slovanem a Třincem. V utkání s ostravským MVILem však dominovali a po zásluze si tak odvezli domů bronzové medaile. 

STARŠÍ ŽÁCI - V prvním utkání jsme nastoupili proti Toro Salibandy Ostrava. Stav utkání na naši stranu se nám povedlo převrátit zejména ve druhé třetině, kterou jsme vyhráli 5:2. Čtyřmi góly se v utkání, které jsme nakonec vyhráli 9:5, blýskl Matěj Vrlík, hattrickem pak mladší žák Matyáš Boček. Ve druhém utkání jsme nastoupili proti domácímu Bílovci, který byl bohužel nad naše síly - utkání jsme prohráli 3:7.  Premiérové starty v soutěžích Českého florbalu si připsali Tadeáš Brojáč a Ondřej Bobovský.

NEDĚLE 5. 2. 2023

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - Týmem víkendu jsou pak mladší žákyně. Ty na turnaji v Olomouci vystoupaly opět na medailové příčky, když postupně porazily Kopřivnice, Vítkovice a Olomouc. Premiéru na lavičce si odbyla zaskakující dvojce trenérů-rodičů Kristián Hartoš a Lukáš Pluške.

Související články

FBC Letka