94_20230217_131312.png

MLÁDEŽ: Souhrn hracího víkendu č. 22-22/23

Přinášíme vám souhrn hracího víkendu č. 22-22/23 (11. a 12. 2.)

SOBOTA 11. 2. 2023

MLADŠÍ ŽÁCI - Dalšího výborného výsledku dosáhli mladší žáci na turnaji ve Stonavě. V prvních dvou zápasech byli soupeři sice nad jejich síly, pak však mlži deklasovali Tigers Poruba a zvítězili nad ostravskými Škorpiony. Celková bilance dvou výher a dvou proher pak znamenala umístění na bronzovém stupínku.

JUNIORKY - Juniorky bohužel ani v předposledním domácím zápase neuspěly. Byť v minulém vzájemném zápase na palubovce Torpeda sahaly po bodech, tak tentokrát se jim na domácí palubovce příliš nevedlo a svým soupeřkám podlehly poměrně vysokým rozdílem.

NEDĚLE 12. 2. 2023

JUNIOŘI - “V prvním zápase jsme mohli zabrat více. Rožnov přijel v pěti lidech a my v osmi. Přesto si myslím, že nám početní převaha měla více pomoci a obdrženým třem gólům mohlo být zabráněno. Naopak druhý zápas jsme s favoritem z Třince a naší početní nevýhodou odehráli mimořádně. První třetina zápasu skončila se skóre 2:3 a i když soupeř od druhé třetiny zabral, drželi jsme s nimi hru. Zápas bohužel skončil naší prohrou, ale myslím si, že konečný výsledek neodpovídal našemu výkonu. I přes nepovedené pasáže jsme se vždy vzchopili a zahráli jeden z našich nejlepších zápasů.” zhodnotil utkání juniorského týmu brankář Kristián Křepel.

Související články

FBC Letka