MLÁDEŽ: Souhrn hracího víkendu č. 27-22/23

Přinášíme vám souhrn hracího víkendu č. 27-22/23 (18. a 19. 3. 2023)

SOBOTA 18. 3. 2023

MLADŠÍ ŽÁCI - Domácí turnaj začal pro mlže hladkým vítězstvím nad Toro Salibandy. Další zápasy už byly vyrovnanější - mlži v nich zapsali dvě těsné porážky a jednu remízu. V konečném zúčtování pak předvedená hra a výsledky stačily na solidní bronzové umístění.

JUNIOŘI - Junioři si na turnaji v Havířově otevřeli v prvním zápase střelnici. Konto soupeře z Jablunkova zatížili hned 16 brankami, kdy hned na 7 z nich měl podíl dorostenec Matěj Kostřica. Ve druhém utkání, které junioři odehráli proti rezervě Vítkovic, to už byla jiná písnička. Po dvou slepených brankách jsme sice vedli, 1. třetina i tak skončila remízou. Prostřední část zápasu patřila soupeři, který ji vyhrál o dvě branky. Závěrečná třetina vyzněla lépe pro nás, bohužel pouze o jednu branku, takže se z konečného vítězství radoval soupeř. "První zápas začal z naší strany pomalu. Soupeř se dostával do více šancí než jsme chtěli, ale od druhé třetiny jsme zabrali a byli lepším týmem ve všech ohledech. Druhý zápas byl mnohem vyrovnanější. Klíčová byla druhá třetina, po které jsme prohrávali 5:3. Skóre bylo těsné až do poslední minuty ale vyrovnat se nám již nepodařilo.” zhodnotil vystoupení juniorů dorostenec Matěj Kostřica.

NEDĚLE 19. 3. 2023

JUNIORKY - Ani poslední zápas sezóny 22/23 nepřinesl našim juniorkám bodový zisk. Na palubovce lídra soutěže z Hranic se naše holky držely první třetinu docela obstojně. Další průběh utkání však patřil jednoznačně domácím hráčkám, které se nakonec radovaly z vysokého vítězství. Holkám patří každopádně velký díky za celou sezónu a za to, že díky nim jsme patřily k 7 klubům MS a OL kraje, které dokázaly dát tým juniorek dohromady.